Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 honapos terhes vagyok, de...

3 honapos terhes vagyok, de az a szokas a paromnal hogy ha van valami kaja, o az elso, sot meg se kinal, engem, meg a csaladja, sem, semmivel sem, ti mit szolnatok ehez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 21:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
az anyoseknal lakunk, es azert is irtam azt hogy terhes vagyok, mert ugy tudom, hogy ha egy terhes no ehes, es lassa a masikat hogy milyen jo izuen eszik, akkor a baba meg halhat a hasaba, szoval mindegy, mar nem erdekel semmi sem, igy jartam ez a sorsom
2010. máj. 23. 03:27
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen IQ-val nem kellett volna még gyereket vállalnod! Hogy hihetsz ilyen butaságban?
2010. máj. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező! Abszolut nem jól tudod, egyetlen baba sem halt még meg az anyja hasába attól, hogy látta az anyja, hogy valaki eszik, ő meg nem. Sőt, a kívánósság is humbuk, mert én egyik terhességem alatt sem voltam kívánós, teljesen normális volt az étvágyam, mint azelőtt. Olvasgass ezekről akár itt a neten is.
2010. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%

"ugy tudom, hogy ha egy terhes no ehes, es lassa a masikat hogy milyen jo izuen eszik, akkor a baba meg halhat a hasaba,"


Felelőtlen pasid lehet, ilyen szellemi képességekkel nagyon nem kellene téged szaporítani.

2010. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%

1. éhségtől nem halhat meg a hasában.... Gondolom nem annyira éhezel, hogy több naponta eszel.

2. Erre most döbbentél rá, hogy a férjed irígy és az anyósodék is? Ha nem, akkor miért estél teherbe ettől az embertől.

3. Van szád, nyisd ki és mondd, hogy éhes vagy, kérsz kaját.

Nem igazán értem a problémát.....

2010. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%
11.06: a kívánósság nem humbuk... Én bizonyos ételekért megvesztem a terhességem alatt, amiket se előtte, se utána nem nagyon kívántam. De ugyanígy ennek ellenkezője is elképzelhető, úgy lett "gyanús" hogy terhes vagyok, hogy a kávé illatától megundorodtam, inni abszolút nem tudtam. :)
2010. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!