Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon jól tettem, hogy letagad...

Vajon jól tettem, hogy letagadtam? (homoszexualitás)

Figyelt kérdés

Beszólások nem kellenek.


Először elmondtam, hogy az vagyok. Ezek után anyum állandóan ezzel jött, hogy ha barátkozok valakivel, az biztos azért van, mert....sokat vitáztunk ezen. Most megint előjött, és megkérdezte, tényleg az vagyok e. Mondom nem. Megkérdezte 3-szor, hogy biztos? mondom igen...


Most kellemetlen és szorító érzés van benne, hogy letagadtam, pedig tudom, miket csinált. Vajon tényleg jól tettem, hogy letagadtam, vagy el kellett volna most is mondani?


Mi a véleményetek? Könnyebb úgy kezelni, hogy "semmi köze hozzá, és a magánéletemhez se", de közben "mikor lesz bnőd", vagy egyszerűbb elmondani, és tűrni, h mindent erre hegyez ki?



20/F


Mit gondoltok? Meggondolatlanul tagadtam le?


2013. aug. 1. 22:27
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

AKkor hogyan tudnám véglegesen lerendezni?


Valami jó, és meghitt módszert tud valaki? (a leülsz és elmondod-on kívül)

2013. aug. 12. 17:24
 22/27 anonim ***** válasza:
83%
egyáltalán nem biztos,h ez jó ötlet,de anyádnak elmondod h meleg vagy,majd utána behívod a szobába 1 haverod meg 1 másik meleget az utóbbit megcsókolod,az előbbit megöleled;"anyu,vannak szeretőim és vannak barátaim,nem kell mindenbe búzaságot látni"
2013. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
67%
Mondd el mindenképp!! Főleg hogy ha rossz érzés van benned. Nekem van egy barátnőm, lezbikus. Neki még rosszabb ugyanis ő csak később jött rá hogy mi a "probléma" vele. Pasijai voltak és látszólag hozzájuk is vonzódott, de valami sose klappolt a kapcsolataiban. Egyszer csak ragyogó szemekkel befutott a szobámba és közölte, hogy rájött végre mitől nem mennek a dolgai a fiúkkal. Találkozott egy lánnyal (azóta is vele van ) és minden csodálatos. Én örültem neki mivel a legjobb barátnőm és csak jót akarok neki de hát az anyukája nehezebb eset volt főleg, hogy megszokta, hogy fiúkat visz haza. Az anyukája abszolút régimódi és folyamatosan unokákat akart. Szóval miután megtudta teljesen összezuhant, majdnem kitagadta a lányát. 5 évig körülbelül csak ölték egymást, de mi barátai és a szerelme velük voltunk és minden megoldódott. Az anyukája lehiggadt csodával határos módon most már ott aludhatnak közösen, főz nekik az anyukája, sokat beszélgetnek hármasban, mert látja az anyukája, hogy nagyon boldog a kislánya a lánnyal és egy anyukának úgyis ez a legfontosabb. :) Szóval légy bátor mondd meg Anyukádnak a lelked is megnyugszik és ő is biztos megfog!! :) Kitartás!! :)
2013. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én szarkazmussal szoktam elintézni az ilyen faggatózást: "Ő a keddi szexpartnerem, egy benzinkút mosdójába megyünk éppen. A másik haveromat inkább csütörtökre tartogatom. Részletezzem, mit fogunk csinálni? Akkor kezdjük a síkosítónál..."
2014. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Amilyen anyám, ezt komolyan is veszi....
2014. febr. 12. 20:08
 26/27 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el azon, te mennyire vagy képes elfogadni magadat? Ha te elfogadod magadat, a felvállalás a családon belül, már könnyebb. Nem vagytok össze nőve, ha végkép nem tudnak elfogadni, akkor tovább lépsz
2014. febr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nnem tetted jol. Pillanatnyi szabadulast jelent neked, de aztan hogyan tovabb? Ha lesz egy baratod, bemutatod vagy titkolozol?

Vagy alibibol elveszel egy naiv lanyt, es kettos eletet elsz?

Edesanyadnak muszaj lesz szembesulnie az igazsaggal egyszer.

2014. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!