Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon jól tettem, hogy letagad...

Vajon jól tettem, hogy letagadtam? (homoszexualitás)

Figyelt kérdés

Beszólások nem kellenek.


Először elmondtam, hogy az vagyok. Ezek után anyum állandóan ezzel jött, hogy ha barátkozok valakivel, az biztos azért van, mert....sokat vitáztunk ezen. Most megint előjött, és megkérdezte, tényleg az vagyok e. Mondom nem. Megkérdezte 3-szor, hogy biztos? mondom igen...


Most kellemetlen és szorító érzés van benne, hogy letagadtam, pedig tudom, miket csinált. Vajon tényleg jól tettem, hogy letagadtam, vagy el kellett volna most is mondani?


Mi a véleményetek? Könnyebb úgy kezelni, hogy "semmi köze hozzá, és a magánéletemhez se", de közben "mikor lesz bnőd", vagy egyszerűbb elmondani, és tűrni, h mindent erre hegyez ki?



20/F


Mit gondoltok? Meggondolatlanul tagadtam le?


2013. aug. 1. 22:27
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
(most olyan miatt is érdekel, hopgy pl meg szeretném csináltatni a hajam majd feketére, mert a mostani ronda. Tudom, hogy ezt nem csak melegek csinálják, csak akkor megint veszekedhetek anyámmal emiatt....)
2013. aug. 1. 22:28
 2/27 A kérdező kommentje:

"Most kellemetlen és szorító érzés van benne"


Elírtam. nem benne, hanem BENNEM

2013. aug. 1. 22:29
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
De amikor kérdezte, hogy tényleg az vagy-e, akkor miért mondtad, hogy nem? Igen anya, az vagyok, az voltam tegnap is, az leszek holnap is. Mindig a legrövidebb út...Érted?
2013. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem visszahelyezted magad arra a szintre, mint ahol az elso "coming out" elott voltal. Valoszinuleg anyukad ezt meg mindig nem tudta teljesen feldolgozni, ezert kerdezgeti mindig, nem szabad ujra hiu remenyekkel taplalnod!

Meg kell szabnod vegre, h meddig engeded az eletedbe!

2013. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, amikor elmondtam, akkor biztos azért barátkozok valakivel mert ő is az.....mindig ezt hitte, ha elmentem valakivel, szimplán haverral, akkor "milyen viszony van köztetek????" és én ezt nagyon meguntam.
2013. aug. 1. 22:42
 6/27 A kérdező kommentje:
Ezért gondoltam azt, hogy gondolja másképp, és hagyjon békén.
2013. aug. 1. 22:43
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem akarom beengedni eddig a magánéletembe....
2013. aug. 1. 22:43
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
Megmondod neki, hogy az vagy, és nem foglalkozol azzal, hogy mikor mit gondol. Ő baja, ha állandóan ilyeneken jár az agya.
2013. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Erre nehez valaszolni es attol függ, hogy milyen kapcsolatot szeretnel anyukaddal. Ha jot, akkor rosszul tetted, mert egy kapcsolat alapja a bizalom. Idot kellett volna hagynod neki, ezt nem emeszti meg mindenki könnyen, foleg az idosebbek nem. Vagy akarsz hazugsagban elni, vagy legalabbis mindig ebben a ködösitesi kenyszerben? Persze ha nem sokat szamit az anyukaddal valo kapcsolatod akkor lenyegeben mindegy. Ezt neked kell tudnod!
2013. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Az első elmondás kereken majdnem 1 éve volt....
2013. aug. 1. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!