Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melegek! Ti mikor és hogyan...

Melegek! Ti mikor és hogyan mondtátok el a szüleiteknek, hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és 16 éves voltam amikor elismertem magamnak. Még nem mondtam el a szüleimnek, hogy a fiúkat szeretem. Ti mikor és hogyan vallottátok be?

A válaszokat előre is köszönöm.

Kérem homofóbok kímeljenek.



2013. máj. 30. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha figyelnének rád, szerintem anélkűl is tudnák, hogy elmondanád. Tapasztalat.
2013. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem kellett elmondani, rájöttek maguktól (illetve sejtették). Aztán egyszer elmondtam, hogy járok valakivel. Meg sem lepődtek szinte, hogy nem lány.
2013. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%

Nem jutottam még el odáig.

19/F

2013. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 kiki011 válasza:
100%
13 évsen
2013. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
még nem mondtam el
2013. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 vagyok, de még én sem mondtam el.
2013. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
én 25 és még nem mondtam el, de már el szeretném (kár, hogy maguktól nem látják...)
2013. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
25 vagyok, és lány. Még nem mondtam el, szerintem sejtik, mert már utalgattak rá párszor. De sosem mertem konkrétan bevallani. Ha a friss kapcsolatom jól alakul, akkor coming out-tolok, mert már nagyon unom a pasik emlegetését.
2013. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
95%

:)

22 éves vagyok, és 16 évesen. Sajnos nem úgy ahogy szerettem volna.. Hanem egy csúnya veszekedés során derült fény erre a dologra.. De Tény amit már előttem is írnak, ha ismernek a szüleid s figyelnek Rád akkor anélkül is tudják, hogy Te bármit is mondanál Nekik.

Egy nagyon fontos dolog. Mindegy, hogy hogyan reagálnak, hiszen ez a Te életed, ha így érezed magad jól, s megtaláltad a boldogságot azt senki és semmi nem veheti el Tőled.. Persze ha rosszul reagálnak rá, mind anno nálam...:S:S Akkor sajnos fel kell készülni a legrosszabbra is.

De Te ismered Őket, így azt javaslom, hogy találd meg a megfelelő pillanatot,és a megfelelő közlési módot e téma közlésére. Ezek a dolgok nagyon-nagyon sokat tudnak számítani. ( Persze nagyon sok minden függ a családi háttértől, ill. az ilyen deviáns dolgokhoz való viszonyulástól.. :S ) HAJRÁ!!!! :)

2013. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Én idáig azért nem mertem elmondani, mert a szüleim eléggé rosszul kezelik ezt a témát. Pedig elég jó a kapcsolatom velük. Anyukám még talán annyira nem, de apám nagyon vaskalapos. Eddig nem volt kapcsolatom, de most kezd vmi alakulni és nem szeretném, ha ez miatt megromlana bárkivel is a kapcsolatom.


Többen írtátok, hogy ha odafigyeltek volna rám, akkor rájöttek volna. Én úgy érzem, hogy eléggé odafigyeltek rám. Olyan szinten leplezem magam, hogy senki rá nem jönne, hogy meleg vagyok.


Köszi még egyszer és továbbra is várom a válaszokat, tapasztalatokat. Azt már tudom, hogy el akarom mondani nekik, de még nem tudom hogyan "tálaljam".

2013. máj. 31. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!