Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy mondtátok meg a szüleitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondtátok meg a szüleiteknek a lánykérést?

Figyelt kérdés
És hogy az esküvő időpontjáról még szó sincs.....
2012. aug. 28. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megmutattuk a gyűrűinket.


Hápogtak egy sort,hogy ilyen hamar. (1 év után 25 ill 30 évesekként,már együtt lakva)

Majd megkérdezték hogy esküvőt mikor tervezünk.Annyit mondtunk,hogy nem tudjuk,szólunk időben.

(szóltunk is,előtte 1 nappal,biztositva azt hogy ne tudjanak szervezkedni,beleszólni,ugyis csak szülők,nagyszülők,testvér volt ott,és úgy intéztük,hogy biztos ne legyen dolguk,testvéreink segitettek,ők tudták csak)

2012. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
LEültettem anyukámat és megmondtuk, hogy összeházasodunk. Aztán lett egy csomó kérdése :)
2012. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
na én is ettől félek....
2012. aug. 28. 13:43
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Az én párom alapból elkért a szüleimtől, még mielőtt megkérte volna a kezemet. Úgyhogy ők előbb tudták, mint én.
2012. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen leültettük őket, és elmondtuk, hogy összeházasodunk! :) Anyóséknál ugyan így, anyósom szája tátva maradt, majdnem a mentő vitte el.

Nálunk úgy kérték a szülők, hogy az eljegyzés napjáig tűzzük ki az esküvő dátumát, és akkor jelentsük is be! :)


Június = eljegyzés

December = esküvő

2012. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor párom megkérte a kezem (hétfői nap volt) még nem volt gyűrűnk, péntekre csinálták meg, mi pedig szombaton mentünk haza, párom akkor jelentette be, hogy megkérte a kezemet. 19 hónapja voltunk akkor már együtt. A szüleim szája tátva maradt, utána Anyósomék is. :D Örültek neki, csak hirtelen jött, anyósomék úgy tudták, hogy párom decemberben akar megkérni, ahhoz képest lett belőle július. Nem tudott várni a kicsi szivem. :)

Hivatalos eljegyzésünkkön még nem beszéltük meg az esküvőt, mert pont ház vásárlásnál jártunk. 2 éve voltunk jegyesek mikor összeházasodtunk.

2012. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én párom roppant romantikusan kérte meg a kezemet: "gyere, menjünk el időpontot kérni az anyakönyvvezetőhöz" :))) igaz volt akkor már egy 3 éves lányunk. Még aznap elmentünk, egy hónappal későbbre kaptunk időpontot. Az én szüleim már nem éltek, anyósom mikor másnap átjött, megkérdeztük van-e valami programja szept.3-ra? Azt mondta nincs, mondtuk hogy az jó, mert aznap lakodalom:))) Percekig meg se tudott szólalni:)))
2012. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A párom titokban szervezkedett. Bejelentette a szüleinek, hogy mi a terve "Anyu, apu van egy bejelenteni valóm megkérem Marika kezét..." Az anyukája azt se tudta merre legyen el :D Az apukája meg tanácsokkal látta el...


Aztán megkérte a párom a kezemet a nyaralásunkkor, mikor haza jöttem elmondtam a szüleimnek, hogy kaptam egy gyűrűt...:) Leesett, hogy 5 év után mit kaphattam.


A karikagyűrűt nemsokára rendeljük meg, néhány hét múlva tartunk eljegyzést a szűk családban...

Esküvőt 2014 v 2015 ben szeretnénk

2012. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!