Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok Ti, hogy mondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti, hogy mondanátok meg a párotoknak, hogy romantikus lánykérést szeretnétek majd?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem rá,hogy nekem fontos.3éve vagyunk együtt a barátommal nagy szerelembe,és egy hete egy családi vacsin megkérték az anyukája kezét.Ez volt az első aminek tanúja voltam. De nekem akkora csalódás volt,egyáltalán nem volt semmi hangulata,fel se lehetett fogni olyan gyors és egyszerü volt,semmi romantikus nem volt benne,semmi térdelés,egymás szemébe nézés.Az oldalánál állt a pasi,egyből hozzámjössz...igen, és vége.Azt hittem meg fogok hatódni,de semmi ilyesmit nem éreztem,és ahogy néztem szerintem senki sem.

Ennek hatására rájöttem,hogy én romantikusat szeretnék.Annyi ilyen szép történetet olvastam itt is.Szeretném ha szép helyen, vagy körülmények között történne,romantikus módon.

A barátom többször mondta,hogy velem szeretné leélni az életét(érzem is rajta),és szeretné,hogy majd én legyen a felesége,és pár éven belül meg szeretné majd kérni a kezem.Most komolyan félek,hogy példát vett(ő se látott még ezen kivül másfélét max. filmen),és az én kezemet is majd hasonlóan kéri meg,azóta ezen problémázok.

Jó most tökre úgy tünik mintha vmi. hülye kis p.csa lennék,hisz maga a dolog tudom csodálatos akárhogy is történik,meg egyb. is minek gondolkozom előre ilyeneken,de még soha nem volt igazán romantikus dolog az életembe,és ez nekem tényleg nagyon fontos.

De ezt mégse mondhatom meg a barátomnak nem?Kicsit hülyén jönne ki sztem,hogy légyszi,ha egyszer megkérded a kezem,ne úgy,mint anyudét,hanem romantikus legyen.

Szóval ne röhögjetek ki légyszi.

Volt már valaki hasonló helyzetbe?


2010. dec. 26. 19:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenről eltudok vele beszélgetni,csak a vágyaimról nem.Az az egy amiről nem tudok vele beszélni.És már nem egyszer volt,hogy ép emiatt,valami teljesen máshogy alakult,mint ahogyan szerettem volt,mert fogalma se volt arról,hogy én,hogy szerettem volna.
2010. dec. 26. 19:20
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

Nevetséges dolog lenne a mai világban,ha egy férfi letérdelve kérné meg a párja kezét! Már 50 évvel ezelőtt sem volt szokás. Nem romantikára van szükség,hanem arra,hogy szeressétek egymást.

Romantikus lehet egy séta kettesben valamilyen szép helyen, egy vacsora egy jó étteremben stb. A leánykérés nem a romantikáról szól.

2010. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem igenis legyen romantikus. Talán elmondhatnád neki, hogy ez amit láttatok, ez nem volt az, és szerinted sokkal jobb, ha romantikus. Vagy nem tudom :)

Az én lánykérésem egy katasztrófa volt, a romantikával köszönőviszonyban sem volt, pedig volt térdelés is.

Már nem vagyunk együtt... (nem, nem ezért)

2010. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mesélj lelkendezve arról, hogy pl. az egyik barátnődnek milyen romantikusan kérte meg a kezét a vőlegénye (részletezd) -- már ha van ilyen az ismeretségi körödben, vagy ha nincs, akkor meg mondd, hogy olvastad valahogy, hogy így meg úgy kérték meg valakinek a kezét, és milyen szép és romantikus lehetett. Szerintem ebből csak ért majd a barátod. Esetleg hozzá is teheted, hogy de jó lenne, ha Neked is így kérnék meg.


Sok boldogságot!


25/N

2010. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
most komolyan, hány éves vagy, hogy ez a legfontosabb?
2010. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

20:23

Miért, x éves kor után már ciki, ha romantikus körülmények között kérik meg valaki kezét? Ezt illik kinőni, vagy mi? Hogy jön ide a kor? És ki mondta, hogy neki ez a LEGfontosabb?? Miért ne lehetne egy romantikus lánykérése, ha erre vágyik? Nem értem.

2010. dec. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tényleg szeretitek egymást,akkor akár egy autóban ülve,gyűrű nélkül is romantikus lesz számodra.

Az,hogy más története nem hat meg nem jelenti azt,hogy mikor rólatok van szó,nem érzékenyülsz el, annak a hallatán,hogy "hozzámjössz"...

2010. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

azért ez aggasztana egy kicsit, hogy a vágyaidat nem tudod megbeszélni vele? miért?

Egy életet leélni úgy, hogy ilyen fontos tabutok van... nem lesz egyszerű :(

2010. dec. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én megmondtam,csak épp az ellenkezőjét...

se szülők,se romantika,se meglepigyűrű,hanem csak ugy minden nélkül,majd együtt gyűrű,együtt bejelentés, nem szeretem a nyálas dolgokat...

felfogta:D


jobb tudatni h mit szeretnél...

2010. dec. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lily Aldrin ***** válasza:

Egyáltalán nem nevetséges letérdelve megkérni valaki kezét, sőt...

Kedves kérdező, először is, szerintem butaság hogy nem mered elmondani a vágyaidat a párodnak, akivel az életedet akarod összekötni. Ha már ilyen dolgokon gondolkodtok, feltételezem, elég jól ismer, akkor miért gondolod, hogy nem lepődne meg a kérésen(utaláson).

Pontosan úgy ahogy mondod, kivéve az anyás részt:)

"Kicsim, tudod, hogy romantikus leánykérést szeretnék majd ha eljön az ideje.

Vagy csak dobd fel a témát, az édesanyjáról, "milyen jó, hogy összeházasodnak, de remélem te majd romantikusabban kéred meg a kezem":)

Lehet csak én vagyok nagyon szerencsés, de az én párom a legjobb barátom is, és mindent elmondhatok neki:)

Arról nem is beszélve, hogy ha jól reagál egy ilyen felvetésre, lehet máskor könnyebben nyílsz meg előtte...:)

2011. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!