Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Láttátok már ezt a lánykérést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttátok már ezt a lánykérést?

Figyelt kérdés
Minden nő álma:)))
2012. jan. 14. 03:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2012. jan. 14. 03:03
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

A fickó biztosra ment! A dagadt csaj örül minden falat húsnak!

:D

2012. jan. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés, de : ennek mi a lényege?Mármint mi a sztori?
2012. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már valaki föltette, a csaj biztos ilyen esküvőről álmodott, de nekem nem nagyon jönne be.:)
2012. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy minden nő álma. Nekem sokkal romantikusabb lenne, ha ágyba hozná a reggelit és kócosan, pizsomában megkérné a kezem. Vagy elvinne valahova kirándulni és egy olyan pillanatban, amikor csak ketten vagyunk, megkérdezné. Nem szeretném ha ebben a pillanatban mindenki minket figyelne, körberajongna. Így aztán az étteremmel is vigyázni kell, mert ha a terem közepén letérdel elém, az eléggé feltűnő. Aztán majd mindenki tapsol stb.. Nekem kicsit kiábrándító.
2012. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én azért tudom átérezni, mert engem nem vállalt fel a párom nyilvánosan hosszú időn keresztül.

Ennek a lánynak sosem kell azzal az érzéssel, kétséggel megküzdenie, hogy szégyellik vajon őt?

A párom négyszemközt maga volt a megtestesült szerelem és szeretet, mások előtt viszont átnézett rajtam, mint a levegőn.

Sok év telt el azóta, sok minden megváltozott, de én azt hiszem, soha, soha nem fogom magam ezen igazán túltenni.

Nekem soha nem lesz mégcsak hasonló élményben sem részem, mert ő nem ez a típusú pasi. Egyébként meggyőződésem, hogy csak feminim férfiak tudnak ennyire ráérezni, milyen egy igazán romantikus lánykérés. Kicsit női fejjel kell gondolkozni ahhoz, hogy megértsék, egyáltalán mi a fenének a házasság.

2012. jan. 14. 14:29
 7/11 A kérdező kommentje:

09:06-nak:

Valami szállodafélében vagy étteremben játszódik. A lány szeme láttára a pasit leönti egy pohár vízzel egy másik csaj. Ezután odajönnek a rendfenntartók (biztonsági őrök?), majd elvezetik a pasit átöltözni. A párja semmit nem ért az egészből, nem tudja ki ez a nő és miért tette ezt, de nagyon rosszat sejt szegényke. Közben a rendfenntartók és egy úr megpróbálják megnyugtatni a lányt, aki sír, faggatják a kapcsolatáról. Elmondja, hogy 3 éve vannak együtt és nagyon szereti, de már nem ismeri, ki ő. Aztán a rendfenntartó is megkérdi a lánytól, hogy szeretik-e egymást. Mire a lány keserűen felnevet és azt mondja, igen. Aztán újra sír. Erre a rendfenntartó elkezd énekelni. A lány csak bámul. Körülötte az egész terem csupa zene és mindenki táncol. Azt mondja neki egy úr, hogy itt most minden őérte van, kövesse őt.

A táncoló tömeg közt elérnek a szökőkút mellett a helyre, ahol meglátja a párját átöltözve, szmokingban ha jól emlékszem. A pasi azt mondja, mióta először meglátta a mosolyát, tudta hogy egyszer eljön ez a pillanat. Letérdel és megkéri a kezét. Amikor igent mond a lány, a mikrofonban megismétli: IGENT MONDOTT! Erre a tömeg is megismétli: IGENT MONDOTT!!!

Aztán jön az újabb meglepő kérdés: Hozzá megy-e feleségül itt és most? A lány nem hisz a fülének: MOST?

Erre jönnek a legjobb barátok Chicagóból, nagy ölelkezés, egy kis táncbemutató, miközben ráadnak a lányra egy menyasszonyi ruhát. Sírva, nevetve kérdezi, hogy de mi lesz a rokonokkal? A párja azt mondja, ne aggódj. Közben az eléjük gördített selyemúton lépdelnek. Megmutatja a lánynak a rokonokat is, akik egy emelvényen integetnek.

Aztán fellépdelnek a papig vagy anyakönyvvezetőig, aki megkérdi a lányt, hozzá megy-e ehhez a meglepetésekkel teli férfihez?

A ceremónia után a riporter kérdésére, hogy hogy van, azt válaszolja a lány: Én házas vagyok. - nagy nevetés.

Azt mondja, az egészből nem sejtett semmit. Begmutatják neki a csajt, aki az elején a vizet lötykölte a pasira, persze ő is csak kamu volt.


Hát nagyjából ennyi a sztori. Ez valami amerikai show-műsor lehetett, de az tuti, hogy a lánynak fogalma sem volt az egészről.


Csodálatosan szép ez a lány. Kár, hogy annyira kövér, de mínusz X kilóval simán befutó lenne akármilyen szépségversenyen. A párjának pedig biztosan ő a legszebb.

2012. jan. 15. 02:00
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem kövér a csaj...a kövérség nem itt kezdődik....mondjuk úgy, hogy teltkarcsú:)



Amúgy nekem se ez az álmom. Remélem egy kiránduláson valamikor kettesben történik az eljegyzés...

Én egy ilyen ceremóniától kiájulnék...:-S

2012. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ez az álmom,sőt épp az ellenkezője.Szeretném,ha az eljegyzésünkkor csak mi ketten lennénk ott.
2012. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez borzasztó, bár ha komplexusaid vannak nem csodálom, hogy neked tetszik.
2012. jan. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!