Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melegek! Ti mikor és hogyan...

Melegek! Ti mikor és hogyan mondtátok el a szüleiteknek, hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és 16 éves voltam amikor elismertem magamnak. Még nem mondtam el a szüleimnek, hogy a fiúkat szeretem. Ti mikor és hogyan vallottátok be?

A válaszokat előre is köszönöm.

Kérem homofóbok kímeljenek.



2013. máj. 30. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Többen írtátok, hogy ha odafigyeltek volna rám, akkor rájöttek volna. Én úgy érzem, hogy eléggé odafigyeltek rám. Olyan szinten leplezem magam, hogy senki rá nem jönne, hogy meleg vagyok."


detto

2013. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Többen írtátok, hogy ha odafigyeltek volna rám, akkor rájöttek volna. Én úgy érzem, hogy eléggé odafigyeltek rám. Olyan szinten leplezem magam, hogy senki rá nem jönne, hogy meleg vagyok."


Velem is ugyanez a helyzet. :(

2013. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
97%

"Olyan szinten leplezem magam, hogy senki rá nem jönne, hogy meleg vagyok."


Akkor nagyon jó színész lehetsz, hogy a szüleidnek semmi nem tűnt fel. Egyébként mit értesz az alatt, hogy leplezed magad? Kamu barátnő vagy játszod a nagy macsót?

2013. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Akkor nagyon jó színész lehetsz, hogy a szüleidnek semmi nem tűnt fel. Egyébként mit értesz az alatt, hogy leplezed magad? Kamu barátnő vagy játszod a nagy macsót?"


Ha így nézzük akkor tényleg jó színész vagyok. Soha nem adtam jelét annak, hogy meleg lennék. Két barátomon kívül senki nem is tudja, meg szerintem nem is tartozik ez senkire, de a szüleimnek vhogy el kell mondanom, csak még azt nem tudom hogyan.


Hogyan sikerült lepleznem magam?

Ugyanúgy viselkedem mint a korombeli fiúk. Utcán sem bámulom csorgó nyállal a srácokat. Soha nem volt barátnőm és a szüleim erre vonatkozó kérdéseit mindig azzal hárítottam, hogy tanulás miatt nem csajozom.

2013. máj. 31. 20:14
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Telefonon sikerült ( :D ). Két éve mikor külföldön voltam (a barátommal együtt) (20 évesen) és anyám elmerte mondani hogy elválnak és apa elköltözött, akkor válaszként én is egy nagy hírt közöltem.:) Azt mondta tudták, vagy sejtették, mondjuk ebben az is közrejátszhatott, hogy először azelőtt több hónappal nagynénémnek és nagymamámnak mondtam el, és utóbbi "finoman" puhatolózott a témáról otthon. Amúgy 18 évesen jöttem rá, hogy a fiúkat szeretem ha számít ez az információ, előtte csak felmerült néha a gyanú bennem. Mondjuk a szüleimmel nem volt sosem nagyon közeli a kapcsolatom, azért is nem ők voltak az elsők. Később kistesóimnak is elmondtam és elvagyunk így, mindenki jófej a barátommal is és velem is ha találkozunk (nem otthon lakom). 21 évesen ráveheted már magad szerintem, hidd el csak jobb lesz utána neked akármilyen is az első pár reakció. Meg az elfogadás is így terjed és az előítéletek is így dőlnek le, ha az ember megismer melegeket és nem csak a filmekből, pláne ha egy olyanról akit szeret. Hajrá és írd meg ha esetleg megtörténik a coming out :).

22F

2013. jún. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
(*olyanról derül ki)
2013. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
75%
Az MTV-n van/volt egy műsor ami erről a bizonyos 'Comeming Out' (nem tudom hogy írják helyesen) szól, szerintem nézegesd meg. Szerintem tanulni fogsz csak belőle.
2013. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!