Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon jól tettem, hogy letagad...

Vajon jól tettem, hogy letagadtam? (homoszexualitás)

Figyelt kérdés

Beszólások nem kellenek.


Először elmondtam, hogy az vagyok. Ezek után anyum állandóan ezzel jött, hogy ha barátkozok valakivel, az biztos azért van, mert....sokat vitáztunk ezen. Most megint előjött, és megkérdezte, tényleg az vagyok e. Mondom nem. Megkérdezte 3-szor, hogy biztos? mondom igen...


Most kellemetlen és szorító érzés van benne, hogy letagadtam, pedig tudom, miket csinált. Vajon tényleg jól tettem, hogy letagadtam, vagy el kellett volna most is mondani?


Mi a véleményetek? Könnyebb úgy kezelni, hogy "semmi köze hozzá, és a magánéletemhez se", de közben "mikor lesz bnőd", vagy egyszerűbb elmondani, és tűrni, h mindent erre hegyez ki?



20/F


Mit gondoltok? Meggondolatlanul tagadtam le?


2013. aug. 1. 22:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
És hogy reagált mikor megtudta?
2013. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Hogy reméli, soha sem lesz senkim.
2013. aug. 2. 08:37
 13/27 anonim ***** válasza:
12%
Akk ne engedd be a magánéletedbe, életedbe. Költözz oda valamelyik fiudhoz vagy a TE lakásodba és tartsátok el magatokat nagy közös boldogságban. De az, hogy anyád nyakán élsz és játszod a nagyfiut (lányt?) no az tudod ugy erkölcsileg sem megy. (Leirásodbol ugy vettem ki, hogy ez az ábra. Ha tévedtem, bocs!)
2013. aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem élek anyám nyakán már ne haragudj.
2013. aug. 2. 09:46
 15/27 anonim ***** válasza:
86%

"Hogy reméli, soha sem lesz senkim."


Innentol sokat nem lehet a dologhoz fuzni. Neki kell valtoznia, es igy mar ertem, hogy miert tagadtad le, egyszeruen eleged van a magyarazkodasokbol. Vannak ilyen emberek, ha az en fiam lennel, nekem tökmindegy lenne hogy mi vagy, de beszelgettünk errol a baratnommel, es pl. szerinte o sem tudna megbekelni a dologgal. Ha az en gyerekem mondana el hogy meleg, es a parom nem tudna elfogadni, akkor nekem azert lenne vele egy beszelgetesem! Szerintem önzo dolog azert gyereket csinalni, hogy minden szempontbol megfeleljen a sajat elvarasomnak, es amikor mashogy alakul, akkor pedig vagy ot, vagy a valosagot egyszeruen nem fogadom el es megtagadom. Apukad hogy all a dologhoz? O lehet tudna hatni anyukadra, rola nem irsz semmit. Bocs a kerdesert, ha okkal. Ha o nem, egy masik rokon, vagy egy olyan szemely, aki irant anyukad bizalommal van, segithet. Nekem ugy tunik, hogy te sokat nem tehetsz.

2013. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Az is lehet, hogy először így fogadta a dolgot, de utána azért kérdezgetett minden férfi ismerősödről, mert kezdte elfogadni a dolgot és többet meg akart tudni az életedről (még ha ilyen kotnyelesen csinálta is).
2013. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Anyumék elváltak már rég.
2013. aug. 2. 19:33
 18/27 anonim ***** válasza:
42%

Nem, nagyon nem!


Ha tényleg az vagy, akkor nyíltan fel kell vállalni. ha egy munkahelyen emiatt bántanak vagy rúgnak ki, akkor azonnal ügyvédhez kell fordulni és a gatyát is elperelni a cégről.


Anyuka pedig csak tudja meg, hogy az vagy. Ha igazán NŐ és ANYA, akkor ismernie KELL az elfogadó szeretet, és a FELTÉTLEN ELFOGADÁST!


A titkolózás a saját személyiségedet és az önbecsülésedet ássa alá, szép lassan, de jó alaposan.


Azt is megértem, ha titkolod, mert ma Magyarországon még nagyon éretlenek az emberek - legalábbis a többség.

Viszont akkor egyáltalán senkinek sem kellett volna elmondanod soha, még anyuskának sem.


Ps: a homoszexualitás csak kis mértékben a gének adománya. Nagyobb mértékben anyuka bűne. Kisebbikben apukáé, ha nem engedett magával azonosulni, mint férfival (úgy kb. 4-5 éves korban) Ezek a nagyon kocka, nagyon konzervatív (és nagyon gyenge, férfiasságukban nagyon labilis) férfiak szoktak lenni).


Könyvtárnyi szakirodalma van annak, hogy hogyan lehet egy kisfiúnál az ún. tükrözést úgy elszúrni csecsemőkorban, hogy az homokos legyen.


Értsd: nem a te hibád.

2013. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
56%

megértem,irritáló lehet.ültesd le édesanyád,mondd el neki,h meleg vagy,de nem perverz,barátkozni is szoktál férfiakkal.

lehet azért van,mert én túlságosan is határozott tudok lenni,de verd bele anyád fejébe az előbbieket (persze csak képletesen...).ami nagyon jó lehet,az a passzivitás.mindig ha rákérdez h milyen a viszony köztetek,vágd rá:orgiázni fogunk,utána meg ne szólj semmit,ne mesélj neki senkiről sem.egy idő után v visszavesz,v pedig nem kérdezősködik mert tudja,h úgy se kap normális választ.

2013. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
67%-os a homoszexualitás nem nevelés kérdése.
2013. aug. 12. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!