Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van a szüleimből. Mit...

Elegem van a szüleimből. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most maradtam ki alt.isk.ból 15 vagyok es nyilvan bulikba szeretnek menni meg pasikkal haverkodni ilyenek. De egyszeruen ok nem tudjak felfogni h nem vagyok mar kislany legfokebb az apam aki azt nezi kivel irogatok es a kozelukben egy pasira nem merek ranezni mert mar kevernek h ennyi idosen meg ne pasizzak. Konyorgom a korombeliek felenek mar van pasija de en nezegetni se ezegethetem.....ez akkora szivas....buliba is csak a faluba engednek el meg oda kiseretet toboroznak szinte mert tiz embernek megmondjak h figyeljenek .....konyorgom mi tortenne velem ott vannak a baratnoim a haverok ...mi a faszt kell engem ellenorizni.... segitsetek mar adjatok valami tanacsot es bocs h hosszura sikeredett...

2013. júl. 25. 23:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pff, engem 17 évesen sem engednek a szüleim bulizni. :DD

És ha egy fiúval megyek valahova, akkor is 10-re itthon kell lennem. Ez 16 éves korom óta van, előtte 8-ra kellett hazaérnem. :)

2013. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!