Mit tegyek a gyerekemmel?

Figyelt kérdés
15éves lányom az utóbbi időkben elég rossz körörkben kezdett mozogni.Mindennapossá vált a drog,a cigi és az alkohol.Sajnos nemfigyeltem rá mindig az apjára voltam nagyobb tekintettel és ebbe elismerem nagyot hibáztam sokszor látta ahogy az apja megver és stb.Most az apja 4 éve kint dolgozik külföldön.Mióta kiment nincs olyan ember aki kontrolálni tudja a gyereket.Sajnos itt már az anya-apai egy két pofon sem segít.Ugy beszél velem ismint a kutyával sőt az apját is képes elküldeni melegebb éghajlatra ha ugy van.Nem fél senkitől és semmitől.3szor jártuk már meg a rendőrséget.Nem lehet neki nemet patrancsolni semmiféle modszerrel.A legutóbbi baromsága azvolt hogy nem engedtem el éjszaka és elvittem előle az összes kulcsot erre ő a 9emeletről lemászott a villám háritón na itt betelt a pohár.Pszichológushoz is elvittem de azzal se sokat értem hisz megse szolalt az orvosnak.1hete bejelentette hogy 3és fél hónapos terhes.Az apja csak telefonon keresztül ordit vele.Közölte velem hogy azért nem szolt hamarabb a terhességéről hogy ne tudjuk elvetetni hisz ugy gondolja ha volt olyan hülye hogy megcsinálta azt a gyereket lesz annyi esze hogy felneveli.Azt állítja a drogrol lemondott a gyerek miatt.De nem tudom higyjek-e neki.A gyerekben hajlando vagyok támogatni de róla már levettem a kezem. De valahol bent érdekel hogy mivan vele és féltem.Mit tegyek hogy viszonyuljak hozzá ezek után?
2013. júl. 8. 18:49
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Miért nem volt soha jó viszonyod a lányoddal? Nekem még csak 5 éves, de el nem tudom képzelni, hogy ne legyen jó a viszonyunk. Mindent meg fogok tenni ennek érdekében. Hibásnak érzed magad?
2013. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!