Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy mondtátok el a szüleit...

Ti hogy mondtátok el a szüleiteknek, hogy dohányoztok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 23:03
 1/8 A kérdező kommentje:
..és hogy fogadták?
2013. jún. 27. 23:05
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja mert ez igen durva dolog a dohányzás.
2013. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Én csak anyám elé álltam és megmondtam neki, hogy jól esik és elnyugtat(akkor picit depis voltam, nehéz időszakom volt) 14 éves voltam. Először nem örült neki, de engedte most már el fogadta. Apám meg nagyon engedékeny ilyen téren (amit azért igyekszek nem kihasználni és igazából örülnék ha picit szigorúbb is lenne) ő is megengedte, bár a mai napig rágja a fülem miatta.

Ilyen téren szerencsés vagyok, bár utálok már cigizni, csak nehéz leszokni..

16/L

2013. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Én először annyit mondtam anyámnak, hogy hétvégente, buliban koldulok egy-egy szálat barátnőmtől. Ami igaz is volt, csak egy évvel korábban :)

Aztán rendezgettünk otthon is bulikat, és akkor már ő engedte. Először csak egy-egy szálat szívtam előtte, aztán már megszokta, és egyre többet. Ma már közösen vesszük a cigit (vagyis a dohányt meg a hüvelyt) :)

2013. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
73%
Lebuktam.:D
2013. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudnak róla, igazából nem vagyok rendszeres dohányos. Nekem 2 hétig is kitart egy doboz cigi. Van amikor 1 hónapig sem gyújtok rá. Azt tudják hogy dohányoztam már életembe mert én bevallottam nekik önként, mondták hogy a kipróbálás még belefér, csak rá ne szokjak. Igaz hogy dohányzok, de csak kocadohányos vagyok. 15 évesen kezdtem 22 éves vagyok és havi 1-2 doboz ha elmegy. Barátnőm meg napi 1 dobozzal simán elszív.
2013. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok. Nem dohányzom sokat, de dohányzok. Itthon biztos tudnak róla, csak nem beszélünk erről. Amikor a családdal vagyok nem szoktam rágyújtani, nem is hiányzik akkor. Csak a 2 bátyám és apám tud róla.
2013. jún. 27. 23:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Apám nem tudja (de nem hiszem hogy bármi köze lenne hozzá, csak 6 éve ismerem). Anyukámnak meg a nagymamám mondta el valószínűleg (vele éltem), ő pedig rákérdezett hogy amikor xy-al megyek sétálni akkor cigizünk-e? Megmondtam hogy igen. Ennek már sok-sok éve, de még mindig nem hagy békén a leszokással.


A húgomnak nem kellett elmondania anyukánknak, egyszer talált a zsebében egy doboz cigit. Akkor letagadta, anyukánk el is hitte, aztán hallott egy olyan beszélgetést hogy hol tudják megvenni a cigijüket az osztálytársaival...

2013. jún. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!