Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hálásak vagytok a szüleitek...

Ti hálásak vagytok a szüleiteknek? Miért igen, miért nem?

Figyelt kérdés
Van bármi olyan hiba, amit szüleitek elkövettek és Ti igyekeztek azt kerülni?
2013. máj. 25. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiknek hálás vagyok, amiért szeretetben felnevelt és mindent megtett értem, a másiknak meg nem tartozom hálával, mivel eldobott magától.
2013. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak nem vagyok hálás. Mert: ridegen nevelt semmi szeretet semmi kötödés étel is ritkán, apukám etetett és nevel 19 éve.. ruháimat abból a pénzből vettem amit apu adott, mostanra dolgozok. Anyámtól semmit se kaptam...
2013. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
hálás vagyok mindkettőnek mert felneveltek,és mindent megtettek hogy jó sorsom legyen
2013. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hálás nem vagyok semmiért, Anyámnak vannak kirohanásai egyszer bírja a fejem, másik pillanatban meg k*csög velem szemben

Apám nem hajlandó leszokni a cigiről, minden akörül forog számára, olyan mint egy szemét alkoholista könyörög hogy adjak neki pénzt

Ezek a tulajdonságaik már jócskán most elkerültek engem, ugyanis teljesen más mentalitással bírok mint Ők, mondhatnám azt is hogy nem Ők a szüleim csak papíron, de hát ez mégse állná meg a helyét

20/F

2013. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán. És elég sok hiba van, amit én el akarok kerülni. Nem akarom, hogy egy érzelemmentes, gyűlölködő családban nevelkedjen a leendő gyerekem.
2013. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogyne. Csak negatív előjellel...
2013. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, én hálás vagyok nekik, mert úgy érzem, hogy Embert neveltek belőlem (nő vagyok, átvitt értelemeben írtam az "ember"-t). Nekem még nincs gyerekem, de sok gyereknél látom a környezetemben, hogy mindent ráhagynak és nem számít, lehet rumlizni a tömegközön, lehet ordítani, hisztizni, akaratos gyerekeket nevelnek mostanában, tisztelet a kivételnek. Érdekes, nekem meg tudták magyarázni régen, hogy mit szabad és mit nem, valamint azt is hogy miért nem szabad és megértettem. Megtanítottak megállni a lábamon és a mai napig nagyon jó a kapcsolatom a szülőkkel, pedig már férjhez mentem, de napi szinten beszélünk telefonon. El sem tudnám képzelni, hogy másképp legyen.
2013. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hálás vagyok annyira amennyire kell, de nem visszem túlzásba. Hiszen nem én akartam a világra jönni, és ha már válalltak akkor az a legkevesebb hogy tisztességesen felnevelnek. Nem értem miért vár ezért a legtöbb szülő kitüntetést? Pedig ha gyereket válallsz az a normális hogy elvárások nélkül szeretetben neveled.
2013. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akár hálás is lehetnék anyámnak, amiért az egész életemen át tartó érzelmi/rendes zsarolással és lelki terrorral megedzette annyira a lelkem, hogy a jég hátán is megélek.. De nem vagyok az, mert ahhoz éreznem kéne iránta valamit. Aput nagyon szeretem, még úgy is, hogy soha nem állt ki mellettem anyámmal szemben.. Az ivásba menekült, teljesen közömbös lett, így hálás neki sem vagyok.

Örülök, ha valakinek mások a tapasztalatai, én csak azt tudom tenni, hogy olyan szülő leszek, akinek hálás lehet a gyereke.

25/N

2013. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Anyámnak hálás vagyok, mert minden körülmények között felnevelt és taníttatott.

apámnak nem, mivel nem tett értem semmit és egyébként is egy szar alak.

2013. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!