Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjátok meg szüleitekne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjátok meg szüleiteknek, hogy párkapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Én picit cikinek érzem előttük, nemtudom hogy kéne elmondanom . Ti mikor mutattatok be parotokat először szüleiteknek? Mennyi ismerettség után?
2012. okt. 3. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Én megmondtam, hogy délután/este randira megyek.

2 hónap után mutattam be.

2012. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha éreztem ,hogy tényleg komoly a csajjal akkor mondtam csak.Azt már te fogod érezni mennyire komoly.
2012. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már eléggé komolynak érzem hozzá
2012. okt. 3. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:

pl.:kajánál:

-Anya, apa! Tudjátok van xy és mi..őő.. járunk.. *széles vigyor*

/l

2012. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyszer haza mész a pinával vagy faszival,megász anya apa előtt és lesmárolod és akkor azt mondod h ő az xy! :)))))
2012. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

- Anya, Apa, tudjátok, mi az öregedés első jele?

- Nem kicsim, mi?

- Nagyszülők lettetek! xD

2012. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én meg is megmondtam, hogy randevúzni megyek. Kb. 2 hónap múlva pedig bemutattam. :)
2012. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gyakori Ferenc ***** válasza:
én 20/f-ként csak annyit mondtam "Összejöttem egy lánnyal" ennyi... Utána random valamikor bemutattam, mikor úgy volt hogy átjön.
2012. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
rólam mindig tudni akarják, hogy kivel, és hol vagyok, tehát mindig megmondtam, hogy xy-nal találkozok, vagy hogy ma náluk eszem, mert közelebb lakik a sulimhoz, mint én, és mondták, hogy jó, aztán egyszer náluk nem volt kaja, jöttünk hozzánk, aztán ahogy a szüleim, meg a tesóim hazaértek, mindenkinek egyesével bemutattam.
2012. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!