Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hálásak vagytok a szüleitek...

Ti hálásak vagytok a szüleiteknek? Miért igen, miért nem?

Figyelt kérdés
Van bármi olyan hiba, amit szüleitek elkövettek és Ti igyekeztek azt kerülni?
2013. máj. 25. 17:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hálás vagyok nekik...olyan szeretetben és csodában nőttem fel, amiről más tényleg csak álmodhat...és még most is, hogy külön élek és mindjárt férjhez megyek, ott vannak mellettünk...csodás családot kaptam az Istentől...remélem, hogy legalább feleannyira leszek jó szülő, mint Ők!

24L

2013. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Akinek tényleg odaadó szülei vannak, azok boldogok voltak életük minden napjaiban. Én részesültem abban a csodás dologban, hogy mindkét szülőm egyformán igazán szeret. Mindenképp hálás vagyok nekik, még ha apám airsoft puskával kergeti majd az udvarlóimat :D. De tudom, csak azért mondja, mert félt, hiszen egyetlen lányuk vagyok. Nincs olyan hibájuk, amibe én is beleeshetnék, a dohányzásról is a hónapokban szoknak át elektromos cigarettára, amiért tisztelem őket, én nem fogok egyáltalán dohányozni soha. Mindig megvolt mindenem, amire szükségem volt, nem szenvedtem nagyobb hiányt semmiben.
2013. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!