Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sajnálom apámat ez hogy lehet?

Sajnálom apámat ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Anyit kell tudni hogy hogy soha nem szeretem, és még finom is voltam.

Gyerek korombam piált és bántotta is a családot, utánna anyám valahogy megszabadult tölle, utána is piált mostanáig, az évek alatt nem is keresett minket soha pedig gyereként utáltam, de tudom a szìvem mélyén vártam hogy közeledjen, de nem tette soha. Nem lakot messze töllünk és ha találkoztunk is, még nem is köszönt, inkább egyszer meg akart verni, de elfutottam.

Most nagyon beteg beszélni is alíg tud, de tudja az eszét, korházban van, nem látogatja senki csak én, visszek is neki amit csak kell, de ezt köteleségböl tettem, de ma mikor ott ültem mellete tiszta szìvemböl elkezdtem sajnálni, soha nem gondoltam volna hogy ilyen mély érzésel fogom sajnálni hogy ez mittöl van nem értem és minden nap be is megyek hozzá.



2013. jún. 4. 23:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Lehet hogy vártam a közeledést söt még mélyen lehet most is, alig tud beszélni de el kellet mondj ma vagy 6x mire megértettem annyit hogy: hogy most már szeretnék meghalni. Nagyon rossz volt ezt hallani, belle se merek gondolni hogy milyen egy olyan embernek aki még szerete is az apját és elveszti. ( Félelmetes )

Apámat gyülöltem, de ma mikor ezt kimondta és sikerült megértenem majd felfognom, éreztem hogy már egy kicsitt se gyülölöm, pedig ezt soha nem gondoltam volna, most sok mindent át értékeltem nem tudom zavaros még ez az égész, és félek hogy meg is hal, holnap elmondok neki mindent amit ugy érzek hogy el kell mert ha ugy hal meg hogy nem mondom el ugy érzem egész életemben bánni fogom.

2013. jún. 6. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!