Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sajnálom apámat ez hogy lehet?

Sajnálom apámat ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Anyit kell tudni hogy hogy soha nem szeretem, és még finom is voltam.

Gyerek korombam piált és bántotta is a családot, utánna anyám valahogy megszabadult tölle, utána is piált mostanáig, az évek alatt nem is keresett minket soha pedig gyereként utáltam, de tudom a szìvem mélyén vártam hogy közeledjen, de nem tette soha. Nem lakot messze töllünk és ha találkoztunk is, még nem is köszönt, inkább egyszer meg akart verni, de elfutottam.

Most nagyon beteg beszélni is alíg tud, de tudja az eszét, korházban van, nem látogatja senki csak én, visszek is neki amit csak kell, de ezt köteleségböl tettem, de ma mikor ott ültem mellete tiszta szìvemböl elkezdtem sajnálni, soha nem gondoltam volna hogy ilyen mély érzésel fogom sajnálni hogy ez mittöl van nem értem és minden nap be is megyek hozzá.



2013. jún. 4. 23:39
1 2
 1/11 anonim válasza:

Mert ő az apád. És bármit is tett, mondod ő mindig is az apád lesz.

Én se jövök ki az apámmal igaz nem ennyire, de nem tudnék már haragudni rá ha beteg lenne.

2013. jún. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert te egy mély érzésű, egyáltalán nem kicsinyes srác/lány vagy, aki képes beleélni magát a másik fél helyzetébe is. Szerintem. Javíts ki, ha tévedek
2013. jún. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet 26/F
2013. jún. 4. 23:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ha megesik az elesettek láttán a szivünk. Pl. én Olaszországban élek, a politikai ámokfutása miatt gyűlölöm Berlusconit, de amikor betörték a fejét Milánoban, és mutogatták a tévében az esetet, hát én csak egy vérző fejű szerencsétlen öreg bácsinak láttam, és nagyon megsajnáltam. Aztán felépült és most megint utálom.. :D
2013. jún. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Off:

Olaszországban laksz? Nem kellene esetleg egy bejárónő/bébiszitter, bármit elvállalok, csak kint lehessek Olaszországban, mielőtt elfelejtem a nyelvet :'DD

2013. jún. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, hogy érzel. Mondd meg, hogy sajnálod és szánod. Jobban fogja érezni magát tőle.
2013. jún. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha az én apám beteg lenne, táncolnék, pedig nem is tudok. Nem tud vele olyan szörnyű dolog történni, amit ne érdemelne meg.
2013. jún. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es én is pont így gondoltam, de most hogy láttom hogy milyen állapotba van sajnálom, de ezt az érzést én se pontosan értem.

Talán lehet azért mert pont ilyet kívántam neki nem kívántam hogy meghaljon csak azt hogy szenvedjen és tesék megtörtént, és most már meg büntudatom van mert láttom a szenvedését és azért ilyet nem akartam rájöttem, ma is megyek hozzá remélem jobban lesz.

2013. jún. 5. 08:16
 9/11 anonim ***** válasza:
hát, mégis az apád, természetes, hogy bármit is tett, sajnálni fogod, egy kicsit.
2013. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem azért van, mert az apád. Egy vadidegent is lehet sajnálni, ha elesett és gyenge. Szerintem ez nálad azért van, mert ahogy írod, a szíved mélyén vártál arra, hogy közeledjen. Ha az én apám közeledett volna, én hátráltam volna.
2013. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!