Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Mit szólnátok, ha...

Anyukák! Mit szólnátok, ha kiderülne a 20 éves lányotokról, h?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy már 3 éve komoly kapcsoltban él a barátjával, rendszeresen hódol a gruppenszexnek?

Mivel a barátja nyitott arra, h más férfiakat is bevegyenek így havonta több alkalommal is akár 2-3 pasival is ágyba bújik egyszerre?

Meg h 17 évesen volt az első ilyen "kapcsolata"?



2013. máj. 31. 13:39
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
72%

a gruppen mentális betegség. ühüm.

valaki az almát szereti, valaki a pacalpörköltet. valaki a gép előtt döglik, valaki fut, valaki felhőkarcolók között jár kötéltáncot. valaki egy emberrel szereti a szexet, valaki meg 3-mal.


a homoszexuális példát meg azért hoztam, mert oké, hogy genetikailag meghatározott a másság, de azt se a mesekönyvből olvassa ki az ember, hogy hány emberrel milyen pózban akar lefeküdni. ez totál személyiségfüggő, ami pedig részben szintén genetikailag meghatározott, ha már itt tartunk.


mindegy, ez csak az én véleményem.

2013. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
79%
#15 "Ki itt az a férfi,aki a párját szereti/szerelmes belé és ezt szívesen látná?" - hát spec engem férfiként a többes szex gondolata - bármilyen felállásban - inkább izgatott, mintsem taszított. Úgyhogy, ha megtudnám, hogy a huszonéves lányom swingerklubokat látogat, akkor alapvetően azt gondolnám, hogy az ő dolguk, magánügyük a párjával, emellett meg inkább kicsit irigykednék, hogy ő meg merte tenni azt a lépést, amit én magam valójában soha...
2013. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
60%

21: olvasd már át, amit írtam.


A rendszeres gruppenre való igény utal pszichológiai rendellenességre, mégpedig azért, mert a kérdésben említett ifjú hölgy képtelen arra, hogy "normál" módon kielégüljön, ami arra utal, hogy valami gubanc volt, amikor a szexualitással kapcsolatos beidegződései kialakultak.

2013. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
87%

#23, vagy egyszerűen csak szereti a DP-t... pszichológiai problémára ez csak akkor utal, ha valóban képtelen hagyományos felállásban élvezni a szexet... de ez nem derül ki a kérdésből, hogy így lenne.

De az is lehet, hogy nem is a lány a megoldás kulcsa, hanem a párját izgatják fel az ilyen dolgok, ő meg partner benne.

2013. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
83%

Vannak olyan kapcsolatok amik csak érzelmi hűséget várnak el testit nem. Ez is ilyen! Nekem is volt ilyen... És nem volt komoly kapcsolat. Ahol az exek ebbe nem mentek bele ott megcsalás volt... Amiben most élek ez teljesen más, ebben minden régi dolog elfogadhatatlan lenne most!

Nem bírnék máshoz nyúlni és más érintését se akarom.

2013. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
44%

22-nek 15.-től itt volt a kulcsszó :férfiként.

Hát ezt látod,hogy férfiként elhiszem,de a nők máshogy működnek,én részemről nőként nem igazán hiszem el,hogy a párom,ha szerelmes belém,látni akarna rajtam még 3 férfit.


Egyébként a mostani több éves kapcsolatom például elég langyi volt az első hónapokban,és ő is el akart engem vinni swinger klubba,gondoltam is magamban,hogy nem lehetnek túl mélyek az érzései irántam,aztán folyamatában mégis elmélyültek annyira,hogy nemhogy swingerklub,de tök féltékennyé vált...

2013. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
23%
off:20-as,nem minden homoszexualis genetikailag az,vannak akik siman divatbol b.zik,bocs.vagy mi van a biszexualisokkal,pl.?
2013. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
87%

27: biológiai tényekről szeretnél vitatkozni? A biszexualitás is egy genetikailag létező szexuális orientáció.


B.zinak lenni meg nem tudom mióta divat? Te ezt hol látod? Szerintem éppenséggel hogy cikinek ítéli a társadalom.

2013. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
69%

#26, ezt az okfejtést nem igazán értem. Te megkérdezted a férfiakat, én (gyors ellenőrzés után:)) írtam rá egy választ, te meg akkor azt gondolod, hogy jobban tudod nőként, hogy egy férfi vagy a férfiak egy csoportja miért mit szeretne, mint ők maguk? Ez nekem bonyolult...

A valóságban egyszerűen z van, hogy ma és itt az emberek többsége számára összefügg az érzelem és a szexualitás, de van egy jelentékeny kisebbség, akik számára nem. És akkor ők nyitott kapcsolatban élnek, vagy swinger-klubokba járnak, vagy ilyen jellegű baráti társaságban közös bulikat rendeznek, vagy akármi. És hát persze ez valahol attól is függ, hogy mennyire tudja elválasztani az ember a szexualitást és a reprodukciós ösztönt, mert ugye amint belekeveredik az előzőbe az utóbbi, azonnal megjelenik a kizárólagosságra törekvés.

Amennyire tudom, a különböző poligám kapcsolatokban élők is monogám kapcsolatra szoktak váltani arra az időre, amikor utódot terveznek.

2013. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
5%
Honnan latom?Egy olyan orszagban elek,ahol szinte ciki,ha hetero vagy!Na ne hogy mar ekkora szazalekban legyen genetika!es igazan nem vitatkozni akarok veled,de ha okoskodsz,akkor nezz utana jobban,a homoszexualisok EGY RESZE genetikailag lett azza!De nem mindd!Ja,es azt meg tudnad velem osztani,hol olvastad hogy a biszexualitas is a genetikabol fakad?
2013. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!