Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Mit szólnátok, ha...

Anyukák! Mit szólnátok, ha kiderülne a 20 éves lányotokról, h?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy már 3 éve komoly kapcsoltban él a barátjával, rendszeresen hódol a gruppenszexnek?

Mivel a barátja nyitott arra, h más férfiakat is bevegyenek így havonta több alkalommal is akár 2-3 pasival is ágyba bújik egyszerre?

Meg h 17 évesen volt az első ilyen "kapcsolata"?



2013. máj. 31. 13:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
67%

Eléggé elszégyellném magam, hogy nem sikerült egy normális gyereket felnevelnem.


Semmi bajom azzal, ha valaki szexuálisan kísérletezik, vagy van olyan időszaka, amikor kalandjai vannak. Viszont a havonta 2-3 pasi iszonyatosan sok, és valamilyen szinten beteges is, ha a normál szex képtelen kielégíteni az igényeit.


U.i.: azt ne nevezzük már komoly kapcsolatnak, hogy az ember havi 3x mással kefél!

2013. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%
Annyit, hogy az nem komoly kapcsolat.
2013. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%
Nem ugrálnék örömömben, de mit tehetnék. Felnőtt nő. Ha éppen erre van vágya csinálja... Bár én nem értem. Én is elég nyitott vagyok szerintem szexuális dolgokban, de nekem ez sok. Viszont ha valaki éppen erre vágyik akkor ez van..
2013. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

én kíváncsi vagyok arra is, hogyan tudja ezt meg az anyuka

ha a gyerek mondja el, akkor valószínűleg vannak olyan viszonyban, hogy őszinték tudnak egymással lenni és elfogadják egymást

ha mástól, akkor meg azért egy kis kételkedéssel fogadnám


egyébként milyen embernek tartom a lányom? dolgozik, tanul, udvarias vagy bunkó, iszik, dohányzik, drogozik?


otthon milyenek az erkölcsök? mi az, ami apukának-anyukának belefér?


valószínűleg ezeken is elgondolkodnék.


meg azon, hogy mi hiányzik neki a párkapcsolatából/életéből, hogy ilyen módon keresi a boldogságot...


szóval megpróbálnám elfogadni. plusz reménykednék abban, hogy van annyi esze, hogy védekezik és nem szed össze valami betegséget.

2013. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
75%
Ha gyereke lesz akkor lehet majd barkobázni hogy kitől van az unoka!
2013. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
10%

Én már nem is tudom mit szóljak,ez a internet által kialakított jövő?


Csak,mert úgy gondolom ez az internet hibája,mely számos oldalon ezt az életet normálisnak és menőnek állítja be,megmételyezve a fiatalok lelkét.


Hát nem is tudom,vissza az "őskorba"?

2013. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
93%
Felnott no, azt csinal amit akar. A szexualis elete nem tartozik masra, csak ra es arra akivel eli.
2013. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
72%
Élnék a gyanúval, hogy a barátja pénzt kér az idegenektől ezért.
2013. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Csigafröccs válasza:
84%

Neki örömet okoz, másnak nem árt vele, a 20 éves kor meg arról szól, hogy az ember (lánya) sok mindent kipróbál.


Én két hasonló nőt is ismerek, akik fiatalabb korukban (is) benne voltak hasonló bulikban, most maguk is anyák, rendezett családi viszonyok között, harmonikus kapcsolatban élnek.

2013. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
83%

Semmit! Inkább most ke.féltesse magát havonta 2-3 pasival, mint 3 gyerek mellett, titokban!

Amúgy meg, felnőtt és tudja, hogy milyen kockázatot vállal az élvezetért, tehát az ő döntése!

2013. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!