Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Mit szólnátok, ha...

Anyukák! Mit szólnátok, ha kiderülne a 20 éves lányotokról, h?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy már 3 éve komoly kapcsoltban él a barátjával, rendszeresen hódol a gruppenszexnek?

Mivel a barátja nyitott arra, h más férfiakat is bevegyenek így havonta több alkalommal is akár 2-3 pasival is ágyba bújik egyszerre?

Meg h 17 évesen volt az első ilyen "kapcsolata"?



2013. máj. 31. 13:39
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a felállást anno én is díjaztam!
2013. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

Hát nem lennék rá büszke.

De mit tehet az ember? Felnőtt nő, azt csinál amit akar.

2013. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
93%

6: Nem újdonság ez. Én 40 vagyok, az én időmben is ez ment. Ahogy voltak vad partik, sok alkohol, könnyű drogok, fű is. Nem értem miért kell mindent a médiára fogni, illetve a mai fiatalokat szidni. Volt, van, lesz:)

Gruppent személy szerint nem próbáltam soha, mert nem volt hozzá gusztusom. De van több ismerősöm akiről tudom, hogy volt benne része, ma normális családanyák/apák. Fiatalon az ember "hülye":)

2013. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
4%

6.os vagyok.


Miért mondom,hogy ebben nagy szerepe van,a médiának?


Miért hát mi a média fő feladata,ha nem a terjesztés?

Régen milliókat fizettek egy szexfilmért,ma meg nézd meg,annyi már az amatőr feltöltés,hogy filmforgatásért 25000.-/ jelenet.

2013. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
55%

Anyaként különösen aggasztana a lány kapcsolata,te el tudod képzelni,hogy az a fiú,aki odaadja több férfinak egyszerre az szereti?


Ki itt az a férfi,aki a párját szereti/szerelmes belé és ezt szívesen látná?

2013. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
96%
Én nem mondom, hogy a média valamilyen szinten nem formál, de mondjuk ez nem biztos hogy annak a hatása. Én legalábbis így látom. Igaz hogy több a lehetőség manapság, de régen is megvoltak azért.
2013. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
58%
Azt gondolnám, hogy a lányom egy állat. Van is erről egy jó szám: http://www.youtube.com/watch?v=LxGz8yN03Lo
2013. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
69%
Elszomorodnék, az biztos, mert ez az jelentené, hogy valami nagyon nincs rendben.
2013. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
67%

fura dolgaitok vannak. napi több kérdésnél elhangzik, hogy a homoszexualitás tök normális, nem ők tehetnek róla, gusztustalan homofób gyökér, akinek nem tetszik. erre itt egy lány, aki meg szeret gruppenezni, és cafatokra szeditek.


érdekes.

2013. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
27%

19: a homoszexualitás bizonyítottan genetikai eredetű, ezért elítélni valakit kb. olyan, mintha megvetnéd, mert éppen down-kóros...


Ezzel ellentétben a rendszeres gruppen egy szexuális aberráció, ami nagy valószínűséggel súlyos pszichológiai problémákra vezethető vissza - magyarán egy mentális betegség.

2013. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!