Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A kapcsolattartási jogokkal...

A kapcsolattartási jogokkal kapcsolatba hova forduljak, ha a téma 30 napnál régebbi? A gyámügy csak a mindenkori elmúlt 30 napot vizsgálja.

Figyelt kérdés
A gyerekek nem nálam van elhelyezve jogilag, csak kapcsolattartási jogom van.

#jog #kapcsolattartás #láthatás #kapcsolattartási idő változtatása
2013. máj. 29. 06:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 30 napban erősen indokoltan nem léptél semmit az ügyben? Mert akkor elfogadják. (Pl. kórházi kezelés.)


De ha nincs ilyen elfogadható és indokolt mentség, akkor szét fogják tárni a karjukat, mondván, nem lehet annyira fontos neked az ügy, ha több, mint egy hónapig semmit sem tettél érte.

2013. máj. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még most vagyok abba a lehetőségbe hogy ezeket a bizonyítékokat nyilvánosságra kelljen hoznom.
2013. máj. 29. 09:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet pontosan? Bocsánat, én nem értek a témához annyira. Miért csak az elmúlt 30 napot vizsgálja? Ilyet még nem hallottam. Történt valami több mint 30 napja?
2013. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a kérdés még mindig ugyanaz, mástól várok választ, aki ért is a témához. A kérdés nem az, hogy a gyámügy mit csinál 30 nap elteltével, hanem hova lehet fordulni az olyan témával ami meghaladta a 30 napot az adott témakörben.
2013. máj. 29. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor talán a gyámügynél kellene érdeklődni, és nem GYK-n. Kis elégedetlenkedő...
2013. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos, ezzel az ötlettel meg az baj, hogy a gyámügy mindig, mindenhol, anyapárti, és én mint apa hiába is kérdezek a gyámügyön valamit is, semmi értelme, mert nincs válasz. :-(
2013. máj. 29. 12:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Az anya a gyámügyet, és a bíróságot használja a gyerekeken keresztül arra, hogy pokollá tegye az életemet, van ezzel szembeni bizonyítékom csak ez 30 napnál régebbi.
2013. máj. 29. 12:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is apa vagyok, nekem válaszoltak, amikor problémám volt a kapcsolattartással. Az anya kiment 3 hétre külföldre, és a gyereket a nagymamánál hagyta, nekem pedig nem szólt róla. A gyámügy nem kérdezte, h ez mikor volt, normális választ kaptam.
2013. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!