Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már elmúlt a szerelem,...

Ha már elmúlt a szerelem, honnan tudod, hogy szereted a párod?

Figyelt kérdés
Tudom ezt érezni kell, de mégis, mik azok a dolgok, amitől biztos vagy benne, hogy szereted azt akivel élsz és nem csak megszoktad. Az elején könnyű, akkor még ott vannak a pillangók a gyomrodban, csak ő jár a fejedben, pár év után mik azok a jelek, amikről teljes bizonyossággal tudod, hogy szereted őt?

2013. máj. 11. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Te nem szereted, mert akkor nem kerdezned :)
2013. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Amikor gondolkodás nélkül bármikor az életedet adnád érte.
2013. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok nélküle élni (nem azt jelenti, hogy öngyilkossági hajlamaim lennének). Minden élményemet vele akarom megosztani. És nem a gyomrodban érzed a pillangókat, hanem a lelkedben a nagyon mély szeretetet. Ez nem egyenlő azzal, hogy elmúlt a szerelem, sőt.
2013. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lelkileg, érzelmileg félembernek érzed magad nélküle. Vele teljes az életed.
2013. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Az első igen nagy butaságot ír. Sokan nem tudják eldönteni, vagy nem firtatják magát az érzést, hogy megszokás vagy szeretet e. Utóbbi önzetlen majd minden tekintetben. Ha megszokásból vagy a másik mellett akkor csak kell, hogy ott legyen de nincs rá szükséged, el vagy nélküle is. Amolyan önzőzés féle, gyakran magadat helyezed előtérbe és nem a párodat. A szeretet feltétlen, bármit megtennél a másikért, ő a másik feled, hiányzik, ha nincs melletted.
2013. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én például egy egy veszekedés után, egy jó nap után, egy közösen átnevetett program után tudom, hogy nem akarnék nélküle létezni.

Volt már, hogy rosszat álmodtam (megcsalós, szakítós, meghalós..) na olyan után is le kell nyugtatnia sokszor, hiába csak álmodtam, mert jönnek a rossz gondolatok és olyankor félek, hogy elveszítem őt, meg minket. Szóval így.

2013. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hogy nélküle nem lenne olyan jó az életem. nagyon szeretek a párommal együtt lenni, és még így 5 év után is azt érzem gyakran, amikor nem együtt vagyunk, h hiányzik.

az elején az a tipikus mindent elsöprő nagy szerelem volt köztünk, most már nem csinálunk akkora őrültségeket, de nagyon szeretjük és becsüljük egymást. szeretném ha ő lenne a gyermekem apja.

2013. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szívesen teszek neki kisebb-nagyobb szolgálatokat, nem érzem nyűgnek. Jó, néha igen, amikor valami miatt türelmetlenebb vagyok, de általában nem.

Szeretem nézni az arcát. Például amikor dolgozik valamin, és arra koncentrál.

Szeretem megérinteni. Ez egyébként szerintem elég jó fokmérője a kapcsolatnak, ha elmész mellette, megsimítja-e a feneked, átkarolja-e egy pillanatra a derekad.


De persze a legbiztosabb az, hogy a terveimben szerepel. Az embernek mindig vannak tervei (jó esetben), és ha ezekben nem szerepel a másik, akkor érdemes elgondolkozni a dolgon.

2013. máj. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!