Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem az elmúlt 8 évben...

Feleségem az elmúlt 8 évben már másodszor jelent fel először a mostoha apját majd engem szexuális zaklatással?

Figyelt kérdés

se akkor se most nincs bizonyíték mostoha szerint akkor az bosszú volt mi pedig válásban vagyunk.


ez normális viselkedés ? ha bajom van valakivel akkor ehhez nyúlok?


2013. jan. 15. 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a feleséged lelkileg vagy agyilag nem teljesen ép. De ezt nem gúnyból és nem sértésből mondom, hanem valóban így gondolom. Értelmes, érett felnőtt nő ilyet nem tesz, ha csak nincsenek komoly gondjai belül. Ha megtudhatnám mi vezetett odáig, hogy elváljatok? Ezt nagyon jó lenne megtudni, mert talán ebből ki lehetne indulni, hogy mi okból folyamodik ilyen módszerekhez. Megcsaltad valaha is a házasságotok során? Nem tudsz olyan esetről amikor valójában molesztálták? Mert én erre tudok gyanakodni, hogy volt ilyen jellegű incidens az életében és ezt nem tudja feldolgozni. Nem lehet, hogy a mostoha apja tényelegesen molesztálta?
2013. jan. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A gyerekek születése előtt igen megcsaltam volt egy rossz időszakunk. Ők most 7 évesek viszont mint kiderült ő 1-éve tart szeretőt....
2013. jan. 15. 09:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a megcsalásod azóta sem tudta feldolgozni... Én a szeretőt is ennek tudom be. :(
2013. jan. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen értelek de most válásnál akarja ezt fölhozni ellenem
2013. jan. 15. 09:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja bizonyítani nincs félnivalód. A szavaidból azt vettem ki, hogy Te egyébként nem zaklattad szexuálisan, vagy igen??? Mert ha igen és bizonyítani is tudja, akkor ott már gond van!
2013. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem tudja és nem zaklattam
2013. jan. 15. 09:23
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
A feleséged egy számító qrva. Elolvastam a másik kérdésedet, azt a hosszút. Ha ez tényleg így van, akkor fel kell kötnöd a gatyát, mert nem kispályás a nő. Keress ügyvédet!
2013. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a korai gyerekkorban volt valamilyen ilyen jellegű káros élménye, ami nem tudott tudatosodni, és ezért megmaradt. Talán ezért akar más jelenségeket "ráhúzni erre". Mert a lélek olyan, tudni szeretné azt is, ami a fogantatástól~3 évig történt, és még csak érzetekben csapódott le benne, de nem értésben- hiszen arra még nem képes. Igen, a pszichológusok tudnak arról is, hogy a magzat fenyegetettségnek élheti meg a sima szexet, vagy 1-2 éves gyerek támadásnak éli még anyja ellen ha véletlenül tanúja egy együttlétnek. De lehet más is, ami így jön le. Mindenesetre nem egészséges, hogy rágalmaz - és már több ízben.
2013. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze van ügyvédem
2013. jan. 15. 09:53
 10/12 A kérdező kommentje:
csak ki vagyok,
2013. jan. 15. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!