Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek, ha a lányaitok...

Szerintetek, ha a lányaitok nem akarnak gyereket szülni, annak lehet az anya az oka?

Figyelt kérdés
Ugye, nem? Vagy mégis? Rossz anya voltam? Nem hiszem. Vagy miért nem? Kérdeztem.kitérő választ kaptam. Majd.....
2013. máj. 20. 13:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak olyan nők,akik nem valók Anyának. Azért van annyi elmebeteg a világban,mert olyan anya szülte őket,akikben nem jött létre soha az anyai érzés és csak a segélyek vagy nehogy mások megszólják őket ok miatt nevelték fel őket épphogy. Annyi lelkibeteg van a világon,aki gyerekként nem kapta meg az anyai szeretet.
2013. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
31-es voltam. Ez nem a lányaidra adott válasz,csak úgy általában írtam,hogy ne erőltessék rá minden nőre a szülést,mert tényleg aki nem akarja annak ne legyen,mert nem akarásnak nyögés a vége.
2013. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Teljese egyetértek! Szerencsére elmúlt már az a világ, amikor egy nő csak akkor ért valamit, ha gyereke volt.

Most minden NŐ teljes értékű, ha szül gyereket, ha nem.

Ez így helyes.

2013. máj. 21. 13:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!