Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek, ha a lányaitok...

Szerintetek, ha a lányaitok nem akarnak gyereket szülni, annak lehet az anya az oka?

Figyelt kérdés
Ugye, nem? Vagy mégis? Rossz anya voltam? Nem hiszem. Vagy miért nem? Kérdeztem.kitérő választ kaptam. Majd.....
2013. máj. 20. 13:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
67%

Magyarországon, akinek esze van és nem cigány az nem vállal.

Meg a mai férfiak... most hogy kihal a házasság intézménye, gondol egyet, megszeret valami fiatalabbat, könnyen kiugrik a kapcsolatból, csapot-papot, gyereket hátrahagyva.

az ember magának se akarna ilyen siralmas életet, nem még a saját gyerekének.

akkor inkább nem

nem az anyák hibája, a rendszeré

2013. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem semmiképp sem a te hibád. Ne magadat okold.Számtalan oka lehet hogy nem szeretne gyereket. Lehet csak nem érett még arra hogy godnoskodjon valakiről, hogy lekösse magát.Változhat ez még.Akármilyen anya is voltál, neki nem kötelező követnie az elveidet, lehetne ő teljesen másmilyen anya. tehát nem a te hibád
2013. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Van akivel felnevelik? Van hova szulni es van mibol gyereket nevelni? Csak azert kerdezem mert sokan azert nem szulnek mert meg magukat is nehezen tartjak el. Vagy a karrier most fontosabb mint a gyerek.
2013. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az oka. Nekem is gyakran felteszik a szüleim a kérdést, hogy mikor lesz már unoka és én is csak azt tudom mondani, hogy majd. Az ok pedig az, hogy nem érzem magam rá késznek. 31 éves vagyok, de még mindig úgy érzem várnom kell még, de tudom, hogy 35 éves koromig már nem ártana. Talán a te lányod is így van ezzel.
2013. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
69%

"Meg a mai férfiak... most hogy kihal a házasság intézménye, gondol egyet, megszeret valami fiatalabbat, könnyen kiugrik a kapcsolatból, csapot-papot, gyereket hátrahagyva. "


Igen, a régi férfiak sokkal jobbak voltak! Bezzeg azok csak odasóztak egyet az asszonynak, ha a gyerek sírt (meg netán a gyereknek is). Ha meg nem akarsz szexet, akkor csak jól megerőszakolták, de legalább hozták a pénzt, mi? Dugták mellette a fiatalabbat, meg a szomszédasszonyt meg a fene tudja kit nem, de legalább nem váltak! Azám, micsoda arany élet volt!


Na. Az iróniát félretéve normális férfihoz kell hozzámenni. Az én szüleim - mint sok más emberéi is - nem azért váltak el 30 év házasság után, mert csalták egymást vagy hasonlók, hanem mert az idő folyamán egyszerűen rájöttek, hogy már nem szeretik egymást, nem illenek össze és képtelenek a másikat tolerálni. Mára van új párjuk, sokkal boldogabbak. Mi ezzel a probléma?


Kérdező: lehet, ha otthon azt látta, hogy te miatta, a gyerekek miatt szenvedsz vagy éppen tűrsz, vagy miatta veszekedtek. Ha ilyesmi nem fordult elő, akkor kétlem.


Amíg nem találja meg a megfelelő partnert, addig azért a legtöbb ember nem biztos benne, hogy egyáltalán akar-e szülni. Sok tényezős dolog lehet, benne lehet az otthoni minta, az, ahogy eddig a párkapcsolatai alakultak, a gyerekekkel való kapcsolata.


Ne hibáztasd magadat az okok ismerete nélkül.

2013. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Már nem kérdezek..

Sokkal rosszabb körülmények között is születnek gyerekek, mint ahogy a lányaim élnek.

fb már úúúútálom. Mindenki henceg az unokákkal.....

Baráti társaságot kerülöm.

2013. máj. 20. 14:03
 7/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem méh nem értek meg az anyaságra, semmi baj vlee.
2013. máj. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
69%

kedves 7-es... a maiak akkor is összehasonlíthatatlanul rosszabbak.

biztos nem a 20-as korosztályból való vagy.

ott úgy működik, hogy előzetes ismerettség nélkül ha 3. randin nem fekszel le az illetővel ő 2nem vesződik többet" veled.

rögtön talál a farkára mást, ugyanis csak az számít nekik.

és utána csodálkoznak, hogy nem mondja a lány 1 hét után hogy szeretlek, nincs érzelmi, lelki kötődés, mert minden azonnal kéne, de érzéseket nem lehet kierőszakolni valakivel.

régen jobb volt! régen lehetett 1-2 évig ismerkedni valakivel és úgy, könnyebben ki lehetett szűrni az általad felvázolt állatokat.

és igen, elég volt 1 fizetés egy családnak.

ma már, a nagyszülők segítik a gyerekeket, holott fordítva kéne legyen!

2013. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, bocsi, de sztem a lányaid érzéseinek fontosabbnak kellene lennie, mint annak, hogy dicsekedhess az unokákkal Józsika meg Pistike előtt. Vannak olyan nők, akik nem alkalmasak anyának, olyanok is, akik később érnek meg az anyaságra, olyanok is, akik egyszerűen nem akarnak gyereket... és ez nem rossz, egyszerűen az ő döntésük. Magadat sem kell okolni miatta, mert nem feltétlenül a neveléás miatt van, de nem is kell magadat sajnáltatnod ilyen piti dolgok miatt, hogy bezzeg XY fel ztudott rakni unokás képeket a facebookra, én meg nem.
2013. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Nade kedves utolsó!


Ha régen az ismerkedés alatt ki lehetett szűrni ezeket az állatokat, miért volt mégis annyira elterjedt és jellemző?


Másrészt szerintem rossz helyen ismerkedsz. Nyilván van férfi is, nő is, aki az első randin szexet igényel. Istenem. Zsák a foltját. Ha csak ilyenekkel találkozol, akkor sajnos te ismerkedsz rossz helyen.

2013. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!