Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem értenek meg? Tényleg...

Miért nem értenek meg? Tényleg olyan nagy kérés?

Figyelt kérdés
Kedden vizsgázom egy nehéz tárgyból. Tanultam idáig is, de szeretnék jó jegyet szerezni. Úgy terveztem hogy egész hétvégén tanulok és hétfőn ismétlek. Erre ma közlik velem, hogy holnap elutazunk mamáékhoz és csak hétfő este jövünk haza. Megkérdeztem, hogy miért pont most amikor kedden vizsgázom és tanulnék, miért nem megyünk jövő hétvégén? Mindenkinek jó lenne az is, miért nagy kérés??? Miért nem lehet tiszteletben tartani, hogy tanulni szeretnék???
2013. máj. 18. 17:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezért kaptál pofont?
2013. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Menj el, vidd magaddal a könyveket, és tanulj ott!

Közben éreztesd, hogy mennyire nem tetszik, hogy kötelező jelleggel elrángattak oda. Kis pszichológiai hadviselés! :)

2013. máj. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!