Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a szüleimmel?

Mit csináljak a szüleimmel?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, már dolgozok, mindig azzal szekálnak itthon, h adjak pénzt 30 ezret tegyek az asztalra , minden hónapba bevásárolok és fizetem a víz számlát, plusz amikor én főzök megveszem a hozzávalót hiába van itthon ez kb heti 2 -szer van.... állandóan takarítok itthon ,hogy ne legyen kupi, és mégis az van hogy nem csinálok semmit, amit én adok az semmi egy sza..a qrva vagyok! nem mehetek sehova nem csinálhatok semmit! én gyűjteni szeretnék,h ne kelljen itt élni velük eltudjak menni, ha meg ezt megmondom, akkor az van, h mehetek most is nem tart vissza senki, én nem fogom itt kihúzni magam addig! Segítsetek kérlek!

2013. ápr. 21. 23:21
1 2
 11/12 acelsziv ***** válasza:
akkor nézz csak egy szobát. az olcsóbb és jobban jössz ki.
2013. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent! keresgélek!
2013. ápr. 22. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!