Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a szüleimmel ha nem akarnak elengedni?

Figyelt kérdés
A barátommal szeretnénk kimenni külföldre nemsokára és mondtuk itthon erre rögtön anyám nyomta a dumát, hogy biztos átverés meg hogy vennének fel idegen nyelvtudás nélkül de tudok angolul és azt sok helyen megértik a barátom meg tud németül valamennyire és mivel itthon nincs pénzünk és nem adnak semmire sem nekem a barátom vette a csizmámat is és fel volt háborodva ,hogy mire kell nekem pénz ,nem adnak eleget? hát nem.. és nem luxus dolgokra gondolok.Azt találták ki,hogy mivel vállalkozásunk tönkre fog menni vagyis alig keres apa valamit,hogy majd csinálnak új céget és én leszek az ügyvezető igazgató igen de akkor ha nem fizetek adót tőlem vonják majd le, ha lesz fizetésem és nem hiszem hogy fizetnék mert a mostani cégbe se fizettek egy ft-ot se meg a másik,hogy ajándékozással rám akarják íratni a házat ami megint azt jelenti,hogy nekem kell fizetni mindent és ha nem fizetik akkor rajtam vasalják be és én ebbe nem fogok belemenni szerintem nagyon kiakadnak majd és biztos veszekedés lesz de nem érdekel ki fogok menni mert itt nem tudok félre rakni semmi pénzt és célok meg vannak pénz nélkül meg baszhatom.Szerintetek kitagadnak ha elmegyek?
2013. febr. 27. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2013. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
21 vagyok
2013. febr. 27. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha olyan helyre akartok menni, ahol németül beszélnek, akkor sajnos szarhatod az angolt, nem fognak veled angolul beszélni, nem szívesen. Ha meg nem tudod az adott ország nyelvét legalább egy kicsit, akkor tényleg ne menjél!
2013. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de egy helyen dolgoznánk a barátommal és a barátunk aki ott dolgozik mondta ,hogy ő is angolul tud csak és úgy beszél, meg a főnök is beszél angolt ,németet.
2013. febr. 27. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
hát úgy esetleg, de amúgy abszolút nem érdekli a németket az angol sajnos
2013. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a szüleidnek ennyire problémás a vállalkozásuk. Sőt, át akarják hárítani rád a következő próbálkozásaikat, akkor mégis, miből tagadhatnának ki?Gondolom, a házat is azért akarják neked ajándékozni, mert így egy esetleges végrehajtásból kivonnák.

Indulj neki a világnak. Azért igyekezz kissé önállósodni a barátod mellől, mert egy kapcsolat bármikor megszakadhat.

2013. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A férjem egy éve ment ki Németországba dolgozni, tehát egy éve. NEm tudott szinte semmit németül. MA már mindent megért és el tud intézni. Én 8. hónapja vagyok kint vele, szintén 0 nyelvtudással jöttem ki és ma már azért sok mindent megértek és megétretem magam. Sőt dolgoztam is és ott sem volt probléma. Most várjuk az első babánkat, utt járok orvoshoz is.

Itt sincs kolbászból a kerítés, itt is kemémnyen meg kell dolgozni mindenért. De jobban megfizetik a munkádat. De inden kezdet nehéz. HA csak elindultok a nagyvilágba nem értek el vele semmit és előtt utóbb otthon fogtok kikötni. A legjobb lenne ha a párod (ha gagyogja egy kicsit a németet) ki tudna menni egy céghez, ami nagyban egkönnyítí elkezdeni a kicti életet. Elintézi a papírokat, szállást ad és aztán Te is követnéd 2, 3 hónap mulva, amikor már Ő biztosabb helyen van és onnantól már könnyebb lenne saját albérletbe menni (ami többszöröse az otthoninak)

2013. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát bátor dolog nulla nyelvtudással kimenni!
2013. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!