Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jövök ki a szüleimmel,...

Nem jövök ki a szüleimmel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet már nagyon súlyossá vált.Egyetemen tanulok és kb 40 ezerből tudok megélni.Debrecenben tanulok,a szüleim messzire tőlem egy kis faluban élnek,de annyira utálom már őket,hogy minden bajom van ha haza kell mennem.Anyám zsarnokoskodó,egyfolytában csak a pénz jár a fejében,mikor-mennyi ösztöndíjat kapok,mennyit tudna lenyúlni tőlem.Hozzáteszem apám már évek óta nem dolgozik,(szerinte 80 ezer forintért nem éri meg dolgozni),csak anyám fizetése van,a hitelek majd 50 ezret visznek el minden hónapban,a számlák el vannak maradva,és nem érdekli őket se a tesóm se én.Apámnak a nyáron volt egy afférja egy másik nővel azóta harapni lehet a feszültséget.Anyám nem válik el,mert az ő elmondása szerint nem akar egyedül maradni,inkább eltartja apámat élete végéig,aki ugyanúgy folytatja a kapcsolatát,azzal a nővel,aki egyébként az osztálytársam volt.Anyám rettentően naív,mindent elhisz neki,én viszont már egyikbe sem bízom.Egyedül a nagymamánk áll ki mellettünk,de ő is csak nyel egyfolytában.

Az a lényeg,hogy anyám egyfolytában a pénzt kéri tőlem a számlákra úgy hogy én már nem is vagyok otthon,nyáron az összes fizetésemet oda kellett adnom,októberben attól mentettem őket,hogy ki ne kapcsolják a villanyt,párszor bevásároltam nekik otthonra mivel ő nem tudja,hogy mi kell egy háztartásba,és úgy beszél velem mint egy kutyával(ne osszam neki az észt,ne fárasszam).Nem érti meg,hogy nem tudok neki adni,mert nekem is fillérről fillérre kell beosztanom,és nemegyszer maradt 500 forintom 1 hétre.

Nem számíthatok egyikőjükre sem,teljesen kifordultak önmagukból.

Mit tehetnék?


2013. febr. 24. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
és ezt esetleg nem lehet velük megbeszélni?
2013. febr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát,ez az,hogy velük nem lehet semmit megbeszélni,mert rögtön leharapják a fejemet.és még én érzem magam szarnak...

De most hétvégén,rászánom magam,kerül amibe kerül...

2013. febr. 25. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!