Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mért utálnak a szüleim?

Mért utálnak a szüleim?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 16:40
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Ne legyél emiatt szomorú! Jobb lesz. Próbálj meg nyugodt maradni és ne szomorodj el ha valami rosszat mondanak neked.
2012. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Hé csajszii

együttérzek veled !!!!

Anyu sokszor kiabál velem és ma megmondtam neki a véleményem erre elszaladt visszajött sirva hogy nem birom nembirom ezt.. Sokszor mondja hogy sokszor megbánta hogy engem megszült mert van 3 idöseb testvérem akik fiúk őket persze hogy jobban szereti meg is értem.

Apu meg hol ilyen hol olyan de elég egy rossz szó haragszik kiabál csapkod és veszekszik velem meg anyut is mindig bevédi akkor is ha nincs igaza..legalább ilyenkor látszik hogy férj és feleség..csak én nem illek bele a képbe de ezt minenhol érzem..otthon suliban stb..


Írj nekem privát üzenetet :)

Canadian

18/L

2012. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ha valóban utálnak, akkor azért, mert önmagukat utálják és mivel ezt nem bírják elviseleni, rád vetítik. Ha csak te érzed, hogy utálnak, akkor valószínűleg éppenhogy te utálod őket - többek között éppen a serdülőkor miatt.
2012. aug. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
ja persze én vagyok a hülye igazad van a hülye r****c nővéremnek mindig igaza van
2012. aug. 8. 21:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!