Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mért utálnak a szüleim?

Mért utálnak a szüleim?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 16:40
1 2 3 4
 11/34 justalittlegirl2 válasza:
100%

szerintem vedd fel a legkedvesebb formádat és finoman kérdezd meg mi a baj ha megtudod az okát lehet hogy könnyebben tudod orvosolni, amúgy meg a szülők imádják ha a különleges alkalmakra(szülinap,karácsony,névnap,stb) készítesz nekik vmit, minden ajándéknak örülnek! Be kell bizonyítanod hogy jó hogy létezel! Segits nekik a házimunkában és azonnal csináld meg amit kérnek! Ja, és ne feleselj vissza mert azt utálják! Tapasztalatból tudom!

(én is 13 vok)

2012. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
az össsze állatot én etem itatom takaritom akármi van meg csinálom de ha pl csak egy picit le ülök a géphez már baszogatnak
2012. júl. 1. 17:54
 13/34 justalittlegirl2 válasza:
Hát igazából a gépezésnél velem is ez van de szerintem legyél velük egy kicsit megértőbb! Tényleg próbálj meg mindent olyan nincs hogy egy szülő nem szereti a gyerekét!!!!!!!
2012. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
a másik ha nem mondok nekik el valamit az a baj ha el akrom mondani nem hallgatnak meg
2012. júl. 1. 18:14
 15/34 A kérdező kommentje:
nem akarok ezzekel élni
2012. júl. 1. 20:00
 16/34 anonim ***** válasza:
0%
Azért utálnak, mert a szüleid nyomorékok és nincs önbizalmuk és ezért egymást gyűlölik, és azt hiszik, attól jobb lett volna nekik, ha mielőtt te megszülettél volna, lett volna bátorságuk elhagyni egymást, mert azt hiszik, akkor lenne önbizalmuk és nem kéne a sötét fantáziáik elől menekülniük a nap 24 órájában, de te összetartod őket, miattad nem mehetnek külön. te vagy az ürügy, de valójában ha te nem lennél, akkor sem mernék szeretni egymást. hát, ezért.
2012. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
hát kb olyan mintha nem lenének egyut apum alig van ithon munka és a multkor néztunk valami filmet aról hogy egy csaj nem szerete a gyerekét én meg kérdeztem hogy engem akrtak e ök meg ezt válaszolták nem akrtunk sőt
2012. júl. 1. 22:53
 18/34 anonim ***** válasza:
A nővéred szerelemből született,nálad meg kilyukadt az óvszer,ennyi
2012. júl. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
de attól engem mért kel utálni nem kértem hogy legyek
2012. júl. 2. 13:59
 20/34 anonim ***** válasza:
Tudom,senki sem kérte.Sajnos te egy ilyen családba születtél,ez van,az élet nem az igazságról híres
2012. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!