Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálnak a szüleim?

Miért utálnak a szüleim?

Figyelt kérdés
világ életembe ember számba nem vetek és mindent tőlem vonnak meg se buli se semmi semmit nem engednek de amúgy nem foglalkoznak velem csak ha látják hogy valamit szeretnék akkor gyorsan megpróbálják megakadályozni én vok a hibás ezért? de én se nagyon kötődők hozzájuk mivel csak azon jár az agyuk kb rajtam mit tudnak spórolni vagy engem szívatni :S valami ötlet? 16/f
2010. szept. 21. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Még pár év és túl vagy rajta.
2010. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Egy cipőben járunk."

Mindent megtiltanak. De egyébként lese sz*rnak.

2010. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16/L (előző)
2010. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de ez az rengeteg sikert értem már el 3nyelvet beszélek nem 1 ösztöndíjat nyertem és nem egy nagyon jó ajánlatot kaptam de nekik ez is rohadtul kevés :S
2010. szept. 21. 21:05
 5/12 anonim válasza:
100%

1 lehetőség: s*ggfejek

2. lehetőség: s*ggfejek, és irigyek rád mert nekik nem adatott meg az ami neked ezért probálnak tőled is elvenni mindent

2010. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kemény tényleg, főleg az eredményeid :D pár év és jah túl vagy rajta, de másrészt meg ki tudja, lehet nem így fognak nem tartasz itt, de értem én több megbecsülést vársz, jogos
2010. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem azt hogy több megbecsülést és ezt én egyedül értem el hogy tudjak valamit elérni az életben és ne keljek velük legyek XD de mivel anyámék szart se értek el mindent megtesznek hogy megakadályozták az én sikere :S
2010. szept. 21. 21:23
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Mintha saját magam látnám illetve hallanám 16 évesen..

Nyugi, majd felnősz és rájössz, hogy ez az egész gondolkodás a kamaszkorodnak tudható be. Ilyen korban hajlamosak az emberek a kellőnél drasztikusabban felfogni az életet.

25/L

2010. szept. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
De hát még a magyar nyelvet sem sikerült teljesen elsajátítanod, a helyesírásod nevetséges. Nem hiszem, hogy bárki a világon -beleértve a szüleidet is- féltékeny lenne ERRE a tudásra.
2010. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
vagy a te agyi kapacitásodra ? beharagudj de szerintem nem még több oltásért jöttem ide szak ink ne írj semmit ha nem tudsz hasznos választ adni
2010. szept. 24. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!