Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért útálnak a szüleim?...

Miért útálnak a szüleim? Anyám főleg, de apám is. Öcsém folyamatosan piszkál, de csak ezekkel van baj 3fő, a többiekel jóba vagyok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tõlük,hogy mi a probléma veled?Lehet,hogy csak te ugy érzed!
2010. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miben nyilvánul meg,hogy utálnak? Nem csak szigorúan nevelnek?

Engem tényleg utál az apám!Elköltöztem otthonról,mégis szemétkedik velem,ha látogatóba megyek,nagyon szar!

Sajnállak Téged is! De fel a fejjel,és kitartás!

25/N

2010. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem hinném h utálnának a szüleid..

Mit csinálnak h úgy érzed,nem szeretnek?

Mellesleg,h az öcséd piszkál az teljesen normális,hisz testvérek vagytok..a bátyám és köztem is sokat ment a rivalizálás egy ideig..

17/L

2010. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
14 leszek,nem tudom megbeszélni velük,mert apám miatt nem hallgatnak meg.Ha mondanék valamit akkor mindig elküld valahova,vagy egyszerűen nem érdekli,beül gépezni.A kutyákat jobban szereti,azoknak mindent lehet,de nemünk rá szem szabad szólni,mert akkor is hogy mijen ... vagyunk.
2010. aug. 17. 13:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Mondd meg nekik h úgy érzed nem szeretek téged.Ha ezt elmondod biztos h nem küldenek sehova..:D

Ülj le velük beszélni h tudod h nehéz a mai világban nyugodtnak maradni a sok stressz miatt,de szeretnéd ha többet foglalkoznának veled,és nem kapnák minden apróságon fel a vizet.És mondd meg a testvérednek is h semmi jóhoz nem vezet a ti kis rivalizálásotok,eccerűbb ha békésen rendes testvér módjára viselkedtek nem csak neked,de neki is.Legalábbis gondolom.

Apám ugyan ilyen volt velem,egyedül anyámmal értettük meg egymást mikor még otthon laktam.

Szerintem amúgy ha ezt így elmondod nekik akkor biztosan nem fognak veled kiabálni..

Ha meg igen akkor meg húzz el a p*csába..Lépj le..nem úgy értem pasihoz..hanem költözz koleszba..

Mivel azt írtad 14vagy..így már elmehetsz..(:

Mindenesetre sok szerencsét!

2010. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi,de nem értik meg,lesz@rnak,meg hasonlók,nem nagyon vesznek semmi ojat,amit szeretnék.Am fiú vagyok.

2010. aug. 17. 20:06
 8/12 A kérdező kommentje:
A koli nem jó,mert helyben van a suli.
2010. aug. 17. 20:07
 9/12 anonim válasza:

Figyelj ha 14 vagy akkor mindenki utál !

Mármint , hogy azt hiszed mert kamasz vagy !

2010. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem mindenki,de ők igen!Ha fel tudnák tenni egy-két dolgot biztos mást mondanál!
2010. szept. 6. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!