Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért útálnak a szüleim?...

Miért útálnak a szüleim? Anyám főleg, de apám is. Öcsém folyamatosan piszkál, de csak ezekkel van baj 3fő, a többiekel jóba vagyok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 21:22
1 2
 11/12 anonim válasza:

Na , nem úgy gondoltam , a szülők nem mindig mutatják ki , hogy mennyire imádnak ...

De ettől még a szüleid , és biztosan szeretnek .

2010. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

ugyanabban a cipőben járunk...az én szüleim is utálnak...bár az apám mostanában kedves lett velem,viszont anyám indig azzal fenyeget hogy ő egyszer agyonfog verni...és már nem is egyszer próbálta meg...és nekem meg a 25 éves nővérem még mindig nálunk lakik és folyton rajtam élősködik és mindenembe beleköt és amikor már végképp elegem van és azt mondom neki hogy hagyjál már békén,akkor az anyám azért akar agyon verni hogy én ne mongyak ilyeneket a nővéremnek -.-" persze a nővérem meg mindig leqrváz,mert van barátom.

12L

2011. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!