Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálnak a szüleim?

Miért utálnak a szüleim?

Figyelt kérdés
világ életembe ember számba nem vetek és mindent tőlem vonnak meg se buli se semmi semmit nem engednek de amúgy nem foglalkoznak velem csak ha látják hogy valamit szeretnék akkor gyorsan megpróbálják megakadályozni én vok a hibás ezért? de én se nagyon kötődők hozzájuk mivel csak azon jár az agyuk kb rajtam mit tudnak spórolni vagy engem szívatni :S valami ötlet? 16/f
2010. szept. 21. 20:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ismerős...


engem is gyűlölnek,pedig semmi rosszat nem csináltam velük


emlékszem,kicsi koromban is,amikor puszit akartam nekik adni vagy meg akartam ölelni őket,ellöktek maguktól vagy megvertek,amiért nem hagyom őket tv-zni


ez nem a te hibád


szard le őket nagyívből


én amint lehet,kimegyek külföldre és helló,szia,szevasz,onnantól vissza se nézek


te is tedd ezt


amikor majd ott lesznek tök egyedül,egy csomó macskával és egy rakás számlával,és a szar életükkel,majd bánhatják,hogy így kicsesztek veled


13l

2011. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Velem is folyton ez van, és már a barátaim is észreveszik hogy nincs velem minden rendben. Mindig csak az öcsém a fontos.


f/15

2012. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!