Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy 4 tagú családban 3...

Ha egy 4 tagú családban 3 embernek 1 emberrel van baja, akkor az az 1 ember a mérgező a családra?

Figyelt kérdés

ma 11:46
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
74%
Én sem tagadom ezek létét, komolyságát, és én is úgy gondolom, hogy ezáltal a rossz, túlzott használat miatt, pont nem fogják komolyan venni a témát, akkor sem, ha tényleg releváns lenne.
ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
61%
Itt már mindenki nárcisztikus... érdekes, hogy vannak emberek, akik hosszú éveken át tanulnak az egyetemen, hogy biztosan meg tudják állapítani, hogy ki nárcisztikus és ki nem, de a gyakori-egyetemisták bárkire rámondják magabiztosan, egy kérdés alapján.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
87%
Nem vennék mérget rá, hogy azzal az egy emberrel van a probléma. Sokszor az lesz kívülálló, aki megmeri mondani a sok birkának az igazat, azok meg vérig sértődnek ezért közös megegyezés alapján kiközösítik az az egyet. Lehet az az egy ember okosabb, szebb, hitelesebb. Ez meg nem tetszik a többinek. Gondoljunk csak egy sima egyszerű iskolai példára, rendszerint a birkák, akik valami pozitív dolgot észrevesznek valakin, irigyek lesznek és hipp hopp az az egy valaki máris ki van közösítve, felcímkézve olyan dolgokkal, ami nem igaz.
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos 2024-ben, aki nem lapít és kussol, hanem felmeri vállalni a véleményét, az igazáért kiáll egy olyan közösségben, ahol próbálják eltaposni, kisemmizni az irigy rokonok, ott sajnos elég hamar igazságtalanul megbélyegzik őt pl. nárcisztikusnak vagy épp annak, ami az aktuális divat, a többiek.

Erre rátesz egy lapáttal az, hogy ha egy szülő is van a történetben, akinek van kedvenc gyereke.

De a munkahely ugyanez, ha kell példa még több a helyzetre.

A négytagú családból az a 3 nem mérgező és rosszindulatú esetleg azzal az egy másikkal szemben, mert vezérli őket a birka effektus?

ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
52%

Én nem vagyok nárcisztikus, nem iszom, dolgozom, stb, mégis anyám, apám teljes egyetértésben utál és érzelmileg, gazdaságilag terrorizálnak. Másnak előadják a mártír szülőt, akiknek szörnyű gyereke van.

Az egyik rohamukat felvettem telefonon, számomra fontos embereknek megmutattam, mi is megy nálunk...

ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, a férjem családja (sógornőm, férje, három felnőtt gyerek és párjaik) szerint egy utolsó szemét vagyok.

Miért? Mert idén el mertünk menni 4 napra nyaralni, és nekik naponta rá kellett nézni anyósra. Teszem hozzá, előre megfőztem, bevásároltam, és 15 éve lakik velünk, mióta Parkinsonos. Soha, egyetlen napot nem kértünk.

De ha őt hallgatod meg, akkor ezt nem meséli el...

ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
69%

16: aterzem, en is egy senkihazi vagyok a ferjem csaladja szemeben😀


Kerdezo, irnal reszleteket?

ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
69%

16, én teszek rá, lepereg rólam, és szerencsére a férjem jól kezeli. Én nem morgok neki, sógornőmet meg simán leépíti... Anyós meg mellettem van :D


Csak azért írtam le, hogy semmit nem jelent, hogy hányan vannak mennyi ellen...

ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
12%
El kell küldeni ezt az embert pszichológushoz és ő kideríti, hogy mi a baj vele, de az nem lehet véletlen, hogy 3 ember is úgy látja, hogy valami nincs rendben.
ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
84%

Ismertem olyan családot, ahol kivétel nélkül mindenki bele volt hülyülve egy szektába. Ha az egyikük véletlenül észhez tért volna, akkor ő lett volna a "toxikus"? Hát nagyon nem.

De olyan is van, ahol a család viszonylag normális, és van egy őrült...


Konkrét infó nélkül ezt lehetetlen - még csak szubjektíven is - megállapítani.

ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!