Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mostohagyerekre nem lehet...

Mostohagyerekre nem lehet ràszòlni?

Figyelt kérdés
Kicsit összekaptunk a pàrommal ezen,hogy mostohagyerekre szerinte csak ő szòlhat rà.De szerintem ,ha a pàrja is segìt neki a gyerek dolgaiban ,akkor mièrt ne szòlhatna rà.Szerinte szòljak neki,ès majd ő ràszòl ,ha ràszòl...

ma 07:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%

8


Nem, nyilvánvalóan nem verésre gondolok.

Nem, nem idegen férfi, a férjem. A gyerekem 8 éves volt, amikor osszehazasodtunk, q verszerinti apuka konkrétan xart a gyerekre. A férjem az apja. Ő gondoskodott róla, ő segítette, ő támogatta. Igen, joga volt nevelni is, aminek része a fegyelmezes. Pont annyira szólt bele pl q palyavalasztasba, mint amennyire én.

ma 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
75%
#8-as, azt irta, higy nem is szolhat neki. Nem veresrol volt szo. Lehet az amit te irsz, de akkor a no maradjon egyedul.
ma 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Dehogy gondolok verèsre.Egyszerűen ,egy ràszòlàsra ,ha valami olyat tesz.De ,ha semmit nem mondhatok neki ,akkor nemtudom.Ha olyat tesz,akkor elöször szerinted is neked szòljak ,majd te eldöntöd ,hogy ràszòlsz ,vagy sem.
ma 07:47
 14/30 anonim ***** válasza:
87%
Megmondanám neki, hogy oké nem szólok rá, de akkor nem is játszok vele, nem főzök, mosok rá, ha elhozza akkor csináljon neki ő programokat egyedül, én hazamegyek a szüleimhez vagy barátnőzök.
ma 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Majd a sajâtomra ràszòlok.Elèg èrdekesen fog kijönni ,hogy az egyikre ràszòlok , a màsiknàl meg engedèlyt kèrek.
ma 07:58
 16/30 anonim ***** válasza:
75%
Ez a pasi volt a legjobb az egész felhozatalból?
ma 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
83%

Minap a boltban sort álltunk a kasszánál. Két kassza működött, de az egyiknél valamit bekattant a pénztárgép, így már össze vissza álltunk a sorban.

Előttem babakocsival egy harmincas nő. A gyerkőc olyan három év körüli. Kb. 15 percet álltunk a sorban, amit a gyerek végig hisztizett. Nem sírt, azt a tipikus műhisztit nyomatta. Anyuka közben nem győzte a pénztár mellett lévő polcról leszedegetni a kinder csokit, hogy a szájába tömje. Persze ettől sem hagyta abba a visitást.

Egyszercsak fogja magát a gyerek, leveti a cipőjét és földhöz vágja. Ezt kb. ötször eljátszotta, de az Anyuka végig türelmesen felvette és újra ráadta. Miután a gyerek rájött, hogy ezzel nem sokra megy, fogta magát és a körülötte lévő vásárlókat kezdte el dobálni. Első körben a boltvezető kapott a hátára (ott állt a nem működő kasszánál és azt próbálta helyre hozni). Ő csak döbbenten fordult hátra, hogy mi a fene ..

Az Anyuka persze ilyen ártatlankodó mosollyal letudta az egészet és még meg is simogatta a gyerek buksiját. Egyszer sem szólt rá kicsit erélyesebben, pedig szállt az a cipő rendesen. Akkor borult el az agyam, amikor majdnem engem talált el. Terhes vagyok, nehezemre esik huzamosabb ideig egy helyben állni, a türelmem is fogytán volt már. Mondtam (vagyis inkább kiabáltam), hogy ha ez most eltalált volna, és ne adj Isten a hasamat, én ott helyben megtaposom (Anyukának mondtam) és a hülye gyerekével együtt vágom ki az üzletből. Érdekes, hogy rögtön csend lett. Szerencsére rá egy percre megindult a kassza és elhúzták a csíkot.

Vannak olyan helyzetek, amikor az ember kénytelen lépni, mert a szülő nem képes megnevelni a gyerekét.

ma 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
86%

Remélem nem ettől a faszitól akarsz saját gyereket.

Ha lesz is gyereketek, és te a sajátodra rászólsz, neveled, az övé meg mindent megtehet az szerinted milyen hatással lesz a sajátodra? Hatökörkének mindent szabad, a tiednek meg nem?

Lehet megutál a sajátod, amiért nálad vannak szabályok. Ha Ökörke bármit megtehet, ő miért nem?

ma 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Addigra mâr nagy lesz 13-14èves valòszìnűleg mire lesz sajât gyerek.
ma 08:30
 20/30 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, ez a kan semennyire nem becsül téged és te még gyereket akarsz vele? Nincs több kérdésem akkor meg is érdemled.
ma 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!