Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Adott a párom, akinek van az...

Adott a párom, akinek van az előző kapcsolatából egy rendkívül elkényeztetett 9 éves lánya (Lizi). Lassan 2 éve élek velük, azóta lett egy közös gyermekünk, aki most 3 hónapos. Ez idő alatt szépen lassan kiábrándultam. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy rossz filmben érzem magam. Minden nap a költözés gondolata lebeg előttem. Lizi a párommal mindent együtt csinál, a legapróbb ajándékoktól a leghatalmasabbakig mindent megkap. A párom a mi közös gyerekünkkel (3 hónapos Botival) napi 30 percet tölt, akkor is kényszerből. 1x sem volt hajlandó pelenkát cserélni, amit azzal indokol, hogy azért foglalkozok mindig én vele, mert X éves koráig csak az Anyjánál van el jól, csak nálam nyugodt. Arról nem is beszélve, hogy hazudozik, ha megkérdezném tőle, hogy esik-e az eső kint, arról is hazudna. Egy szavát se hiszem. Mint férfi, az én szememben megszűnt... Iszonyatosan fáj, megszakad a szívem is. Lizi tudatában van annak, hogy én még a hangomat sem emelem meg vele szemben, és ezt kihasználja. Vendégek előtt is bánt, és az Apja helyett a vendégeink szóltak rá. Gyakorlatilag elviselhetetlenné vált számomra. A kedvem folyamatosan rossz miatta. A párom természetesen egész nap hozzám se szól, csak Lizivel kacag, meglepi őt ajándékokkal, nekem pedig az ebédhez valókról is megfeledkezik ha kérem, hozzon ezt-vagy azt. Boti mindig velem van, mert Ő pedig folyamatosan csak Lizivel hajlandó foglalkozni. A kenyér haját levágja neki, mert nem hajlandó megenni Lizi. Természetesen mekis kaja jöhet, az itthoni normális és egészséges magyar ételek (krumplifőzelék, fasírtok, levesek stb.) szóba se jöhetnek. Lizi is folyamatosan hazudozik, már kezelhetetlen, az Apja megoldja ordítással, meg veszekedéssel, majd ismét mindent megkap a következő órában. Mindig viszi programozni, minket meg itthon hagy. Szó sem lehet arról, hogy elmenjek egyet sétálni mondjuk Botival, mert Lizi jönne és végighisztizné az egészet. A napokban Lizi megvádolt azzal, hogy nyalogattam az arcát régen?! Mi a fenéért talál ki ilyet??? Természetesen leszidtam, és addig addig míg bevallotta, hogy hazudott és az Apja előtt bocsánatot kért. De ahogy kifordult az Apja a szobából, elnevette magát és grimaszolt rám. Iszonyatosan idegesít minden egyes mozdulata. Az én időmben ha így viselkedtem volna gyerekként, a nadrágszíjat hasították volna a hátamon. Borzasztó, mert még a viselkedése ellenére is kiszolgálom, mert nincs más választásom. Természetesen házit nem ír, tanulni nem tanul, csak nasizik itthon minden nap és játszik a laptopján. A páromat és a drága lányát itt hagynám, én pedig mivel nem tudok ezzel a neveléssel azonosulni, és nem akarom hogy a kisfiunk is ilyen legyen, elvinném magammal és kialakítanék egy NYUGODT és gyerekeknek való helyet... A párom nem látja problémának azt sem, hogy vezetés közben Lizi bekötetlenül magasító nélkül elöl ül, Ő 110el megy és előz,pályán 140el... A többit gondolhatjátok. A párom nagyon befolyásos, rendkívül gazdag, én mégis amióta együtt vagyunk inkább a saját pénzem költöm, mert félek, ha különmennénk ezzel érvelne legelőször... Rendkívül rosszindulatú lett. Életem szerelme volt. Mi a fene történt??? Nem szól hozzám, nem érint meg, természetesen már többször megcsalt még a terhességem alatt is, most is folyamatosan. Hitegetett a házassággal is... Rémesen érzem magam, hogy rossz embert választottam a gyerekem apjának.

okt. 20. 14:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
66%
Csak az elejét olvastam..hiába vagy féltékeny gondolod mintaapa volt ? Most sem az, a tietekkel nem foglalkozik, a nagyot meg szintŕn nem neveli, a nehéz részét ott sem ő csinálja.
okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 gergelice16 ***** válasza:
81%
Az nem házasság, ahol a szülők csak a gyerekeket szeretik, egymást nem. A gyerekek érdekében költözz el. Egyébként a párod gyereke szörnyű személyiségű lesz, ha ennyire elkényeztetik. Előre sajnálom azt, akivel ez a kislány felnőttként beszélni fog.
okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
49%
Zolinak hívják?
okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
91%

Mi a faszt olvastam.

Mar terhesen otthagyhattad volna, mikor felrement. Mindegy. Most meg van eselyed, nem hagyhatod ilyen korulmenyek kozott felnoni a gyerekedet. Akit lathatoan le sem szar az apja, nem foglalkozik vele, neki aztan nem fontos, otthon vagytok e, vagy sem.


Tulajdonkeppen miert vagy meg vele?

okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, akkor nagyon sajnállak téged és a kisfiad, az ő érdekében is minél hamarabb lépjetek le. A pénz nem minden.
okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
0%

Azért ilyet egy 9 éves nem talál ki, hogy nyalogattad az arcát! Miért akarsz abból a gyerekből ördögöt csinálni?

Saját magadnak ártasz ezzel. A negatív érzéseid, a gyülölet ami benned fortyog mint a szarláva, téged éget fel, tesz tönkre!

Ennek rossz vége lehet, börtönben is végezheted, mert most ki is vagy merülve és ki tudja mire vetemedsz!

okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
0%

Hidd el, már a pasid is kiábrándult belőled, nemcsak te belőle. Általában ez kölcsönös. Csak a gyerek miatt nem rak az utcára. Azért is vezet gyorsan, mert ingerült, menekülne a sajat félrecsúszott családi életéből, ami valljuk be, rosszul sült el, mindnyájatok számára!

Ez a családosdi nem jött be! Érzi a belőled áradó ellenségességet es undorodik tőled. Ha próbálnál is kedveskedni, érezné, hogy fake! A gyerek nem hiába utál téged. Érzi, hogy ellensége vagy!

okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
6%
Sajnos a kérdező egy elmebeteg! Nem sokáig leszel a pasiddal. Utána hogy fogod eltartani magad es a gyereked, írd fel egy noteszbe a terveid, kiadások, bevételek stb
okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
14%

Nekem ott bukott a sztori hogy egészséges magyar ételek mint krumplifőzelék és fasírt 🙈🙈

Találj ki jobb sztorit 🤣

okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
39%

Tankönyvi Nárci a pasid. Amint bent vagy a zsákban, megkezdte a leértékelést. A gyerekkel kiszolgáltatott helyzetbe tett. A kislányból ezzel a neveléssel is nárcit csinál.

Menekülj! Menj el onnan, ez csak rosszabb lesz. Idegileg rottyra vág.

okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!