Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy nővérem( nem egy az...

Van egy nővérem( nem egy az apukánk ), aki örömlány külföldön. 30 éves.Szeretne jönni majd látogatóba hozzánk.Van 2 kicsi gyermekem, egy 3 hónapos, és 4 éves.Én azért tartok tőle, ide jön a gyermekeimhez, értitek mire gondolok.Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Féltem a gyermekeimet őszintén meg mondom. Viszont őt sem szeretném meg bántani, sosem volt köztünk olyan nagy testvéri kapcsolat, nem is együtt nevelkedtünk, viszont míg nem lett belőle az, ami, találkoztunk, beszélgettünk. Vajon mi a helyes döntés?😞
2022. ápr. 13. 00:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem. Mitől félted a gyerekeidet? Megerőszakolja őket, vagy kiállítja az utcasarokra? A gyerekek azt se tudják, mi az h qrva.
2022. ápr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Félre értesz. Sosem tudni milyen betegség, vagy ilyesmit hordoznak magukkal, amikről lehet ok sem tudnak.😟
2022. ápr. 13. 00:29
 3/38 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanmár, az olyan betegségek nem terjednek attól, hogy egy légtérben tartózkodnak. Csak kifogásokat keresel! Ha azt akarod, hogy ne látogasson meg, akkor mondd meg neki kerek perec!
2022. ápr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
96%

"Gizus, kérlek, ne gyere látogatóba, mert tudom hogy prostituált vagy, és rálélegzel valami aidset a gyerekeimre. mivel nem tudom, hogy működnek a nemi betegségek, szívesen felhívhatsz minket videon, ha közben végig ffp2es maszkot viselsz."

esetleg ha nem szeretnél annyira masszívan hülyének tűnni, mint amilyen vagy:

"Gizus, kérlek ne gyerek látogatóba, mert nagyon nem tudok túllépni a dolgon, hogy prostituáltként dolgozol. köszi és bocsi"

2022. ápr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%
Életemben nem hallottam még légúton terjedő nemi betegségekről, na de mindig tanul az ember valamit a gyakszin!
2022. ápr. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
21%

En ertem a kerdezot, nyilvan o se attol fel, hogy konkretan elkapnak a kicsik vmit attol h egy legterben vannak a prostival, hanem a gondolat taszito, hogy mi mindennel erintkezik ez a no munka kozben.

Engem nem zavar, ha vki ezt csinalja amugy, maganugye, de nem rajonganek a gondolatert h aztan otthonomba jojjon es ugyulu-bugyuluzzon a gyerekeimmel.

2022. ápr. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%
Előítéletes vagy kérdező. Nyilván nem jókedvében prosti a tesód. Ne tagadd meg tőle a testvéri szeretetet, szüksége van rád. Ő is egy ember attól még, hogy a testéből él. Ne bánj úgy vele, mint egy leprással. Nem terjeszt semmilyen nemi betegséget sima egy légtérben tartózkodással.
2022. ápr. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
93%
Ezután vicces lenne, ha kiderülne, hogy a kérdező férje prostihoz jár.
2022. ápr. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen minek szaporodik b+
2022. ápr. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
84%
A fidesz propaganda alapján, biztos a nemváltoztatástól fél. A fidesz szerint 2 perc alatt rálehet beszélni egy gyereket a nemváltoztatásra. Szerintük már egy szexuális gondolattól nemetváltoztathat egy gyerek.
2022. ápr. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!