Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy nővérem( nem egy az...

Van egy nővérem( nem egy az apukánk ), aki örömlány külföldön. 30 éves.Szeretne jönni majd látogatóba hozzánk.Van 2 kicsi gyermekem, egy 3 hónapos, és 4 éves.Én azért tartok tőle, ide jön a gyermekeimhez, értitek mire gondolok.Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Féltem a gyermekeimet őszintén meg mondom. Viszont őt sem szeretném meg bántani, sosem volt köztünk olyan nagy testvéri kapcsolat, nem is együtt nevelkedtünk, viszont míg nem lett belőle az, ami, találkoztunk, beszélgettünk. Vajon mi a helyes döntés?😞
2022. ápr. 13. 00:15
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
10%

Nem terjed a levegőben semmi amúgy.

De. Wc ülőkén órákig életnek még kórokozók adott személytől, és akkor, ha valaki raül, előre csúszik valamiert, pl kitorolni hátul, feszedhet valamit. Nem kitaláltam, nem fóbia, ez van..

Ismerősöm azután van furán, viszket,hogy az aposanal furdik a kádban ülve. Ott lakik a nője is...

2022. ápr. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
89%

21-es, akkor fertőtlenítse ki a kádat, mielőtt beleül, nem biztos, hogy nemi betegség, csak mondjuk nincs jól kifertőtlenítve a kád, vannak benne bacik, gombák stb.

Mondjuk miért fürdik kádban ülve egy idegen lakásban? Egy gyors zuhany az más (ott a lábgomba max, de egy vizet bíró papucsban be lehet állni a zuhany alá, nekem az a taktikám (nem az emberektől félek, hanem attól, hogy nem képesek normálisan fertőtleníteni, értem ezalatt a szállodákat, apartmanokat is).

2022. ápr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
11%

Es ez hogy jön ide?

A nővér elmegy náluk wc re, ez csak egy példa volt, ne az én irasommal foglalkozzunk

2022. ápr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
75%
Az amúgy megvan, hogy bele is ugyanazt rakják mint beléd, csak pénzért? Te minden aktus után teszteled magad, mielőtt a gyerekeid közelébe mész? Mert ezek szerint kéne :D
2022. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 Bellatrix:3 ***** válasza:
87%
Ne legyél ilyen tájékozatlan 21-es nem kapsz el nemi betegséget közös WC ülőke használattól. Az ilyesmit nemi aktustól kapod el vagy kaphatod esetleg ha sérülés van valahol. De a HIV pl nem életképes a szabadlevegőn 1 másodpercig sem és nyál útján sem terjed. Szóval kellene tájékozódni mielőtt ilyeneket írsz. A többi bacit meg elkaphatja bárkitől nem kell ahhoz prostinak lenni. Simán gombát is elkaphatta az ismerősöd vagy bármit de még egyszer leírom a némi betegséget nem lehet elkapni kádban ülve. Bármi féle szart el lehet kapni de nemi bajt azt nem. Ha tudnád mennyi baci él benned is nem írnál ilyeneket.
2022. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
26%

Persze, en vagyok tájékozatlan, amikor hiv és kád van csak a te elképzelésedben ....


Ajánlom pl a trichomonas vaginalis részt. Csak hogy tájékozatlan legyél



[link]

2022. ápr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 qkker1 ***** válasza:
82%
Nem, nem értem, hogy mire gondolsz!
2022. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 Bellatrix:3 ***** válasza:
87%

Ha elolvastad volna figyelmesen ott írja, hogy “Ez a baktérium a fertőzött szervezet sejtjein belül él és szaporodik. Szexuális együttlét során juttatja át a fertőzött fél a partnerének. A méhnyakgyulladás fő okozója, de felszálló fertőzésként tovább terjedve kismedencei gyulladást, a petevezetéket megbetegítve annak elzáródását és meddőséget eredményezhet. Sokszor egyáltalán nem okoz tünetet, ha mégis, akkor gennyes-véres hüvelyfolyás formájában jelenik meg.”

Szóval nem a kádban vagy a WCn üléstől kapod el hanem szexuális úton. Szívesen!

2022. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
91%
wc-ben, uszodában csak a férjek szoktak elkapni ilyesmit, akik “nem tudom, honnan kaphattam ezt, biztosan a munkahelyi wc-n” típusú betegségekkel állítanak haza.
2022. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Kései Sirató ***** válasza:
6%

Én inkább a trágár beszédtől, káromkodástól tartanék, az ilyen nők többnyire nem tudnak kulturáltan beszélni, viselkedni. Pl. elkezd cigizni a lakásban, stb.

Nyáron hívnám meg, amikor kint lennénk az udvaron, és az első káromkodás hallatán megkérném, hogy többé ne forduljon elő.

Persze az is lehet, hogy tudna normálisan alkalmazkodni és viselkedni, nehéz ezt így megjósolni.

2022. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!