Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha kiderülne...

Mit csinálnál ha kiderülne hogy az egyik családtagod örömlányként dolgozik külföldön?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 23:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Felajánlanám, hogy inkább eltartom.
2010. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
nekem kiderült egyszer az uncsimról, nem szóltunk bele, az ő dolga.
2010. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Az is munka,pénzt kap érte,többet mint egy átlag dolgozó...
2010. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
A prostituáltak nem jó kedvükből teszik,amit tesznek (ellentétben a sok discoban ténfergő "jó nő"-vel,akiket senki nem ítél el) Nem kell bántani,esetleg rákérdeznék,hogy miben tudnék segíteni, állást szerezni, ilyesmi. Ettől ő még ugyanolyan ember,hidd el,nem könnyű neki sem.
2010. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

Nekem már kiderült kerestanyám lányáról akikkel nagyon jó kapcsolatot ápolunk,mit szóltam?

Semmit, ez az ő magánügye ha neki jó ez, és minden bűntudat nélkül élvezi azt a sok pénzt akkor égészségére ez nem befolyásolja a jó kapcsolatot ettől még tudok vele jókat beszélgetni......

2010. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Én se szólnék semmit. Persze megmondanám, hogy ha bármi baja van, haza akar jönni, hívjon nyugodtan. Olyan részről zavarna, hogy nem veszik-e el a papírját, nem verik stb., vagyis félteném. De az a része, hogy örömlány, nem érdekel.
2010. okt. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

Ledöbbenék , miután magamhoz tértem beszélnék vele és megkérdezném miért??

Amúgy,ha kapnék értelmes magyarázatot eltudnám fogadni nagyjából,de idővel csak.

De a körülményektől függne minden, pl egy anyát megtok érteni,ha gyereke van és nincs munkahely (manapság totál nincs :s) ,de etetni meg kell és ki áll a sarokra vagy valami megértem,mert a gyerek miatt csinálj,a hiába ciki a gyerekre nézni,de enni kell valamiből meg fedél a feje fölé, télen fűtés stb, és ezt megoldani segélyből ugye bár nem lehet.

2010. okt. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbben nem jókedvükben és jó dolgukban élnek ebből.
2010. okt. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
A nagynéném ezt csinálta, és még büszke is volt magára emiatt. Lenézett minket, hogy mi nem járunk olyan jó kocsival, mint ő, és nem lakunk olyan gyönyörű házban. Ugyanis feleségül ment egy volt kuncsaftjához... Undorító egy nőszemély.
2010. okt. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Túl sokat nem tudsz az ő élete, esetleg kérdezd meg van e itthon magánynyugdij pénztára tagságia hogy legyen nyugdija késöbb. Persze 30-40 éves korára kiöregszik akkor jöhet hazza takaritó nőnek de addig gondoljon a jövöjére.
2010. okt. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!