Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy nővérem( nem egy az...

Van egy nővérem( nem egy az apukánk ), aki örömlány külföldön. 30 éves.Szeretne jönni majd látogatóba hozzánk.Van 2 kicsi gyermekem, egy 3 hónapos, és 4 éves.Én azért tartok tőle, ide jön a gyermekeimhez, értitek mire gondolok.Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Féltem a gyermekeimet őszintén meg mondom. Viszont őt sem szeretném meg bántani, sosem volt köztünk olyan nagy testvéri kapcsolat, nem is együtt nevelkedtünk, viszont míg nem lett belőle az, ami, találkoztunk, beszélgettünk. Vajon mi a helyes döntés?😞
2022. ápr. 13. 00:15
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
91%

Holnap iskola ugye tudod? Vagyis már ma.

Amúgy meg na ugye nem gondoljátok komolyan hogy felnőtt embernek enyni esze nincs, hogy attól, hogy örömlány és még ha el is kap valamit nem fogja terjeszteni mert egy légtérbe vannak vele.

2022. ápr. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
86%
Tipikus prosti-a-rokonom-kamu
2022. ápr. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
92%

"mi mindennel erintkezik ez a no munka kozben."


farkakkal. azokkal a kérdező is érintkezett, elvégre ott a 2 db gyerek.

2022. ápr. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
89%
ha a gyereked prosti lesz ő se menjen látogatóba?
2022. ápr. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
94%

Nos, mint "ex prosti" irom neked..hidd el, sokkal-sokkal több nemibeteg van az egyetemistak, bulizó frissen elvált anyukák között mint a hivatásos örömlányok között.


Akinek ez a szakmája, MINDIG óvszerrel védekezik és mégemellett rendszeresen jár szűrővizsgálatokra, szóval nincs mitől félned.

2022. ápr. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
89%

Nem, nem értem, mire gondolsz. Rá van írva, miből él?


Bár szerintem te ugyanaz a troll vagy, akkor este hamar töröltek, három gyerek, tartsa el a férje a nyitott házasságban. Unalmas.

2022. ápr. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
90%

Én csak azt nem értem, hogy ha egy ember nem prosti, 10-ből 9 ember attól még él nemi életet, csak nincs az orrodra kötve, és talán nem annyira intenzív. Szóval nen attól lesz valaki betegséggyár, hogy pénzért csinálja. A másik dolog, hogy a közhiedelemmel ellentétben ők is emberek, és el tudják dönteni, hogy kivel akarnak lefeküdni és kivel nem, tehát azon kívül, hogy pénzt kap érte, nem történik semmi extra dolog.

Értem én az aggodalmaidat, de ugyanezen gondolatmenet alapján akkor senkit ne engedj a gyerekeid közelébe, mert minden ember napi szinten turkál a seggében, sokuk még csak kezet sem mos szarás után, és az sokkal fertőzőveszélyesebb.

2022. ápr. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
88%
#11 Ha te tudnád, hogy milyen "okos" egyik-másik felnőtt...
2022. ápr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
17%
Én örömmel fogadnám😏
2022. ápr. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
20%
Az én nővérem nem volt prosti, mégsem engedem a gyerekem közelébe. Meg úgy általában, a család közelébe. Bizonyos típusú alakokkal nem állunk szóba, akkor sem, ha biológiailag családtagok.
2022. ápr. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!