Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért tartja a 71 éves nagymam...

Miért tartja a 71 éves nagymamám magát akkora erkölcs csősznek,amikor már 3 hónapos terhesen állt az oltár elé. Ráadásul arra büszke,hogy "de engem el is vettek feleségül". Nem úgy mint a mai nőket, akiket csak egyszer.... aztán kész?

Figyelt kérdés
Nekem mindig azt szajkózták otthon, hogy mekkora ribizli az,akinek már 1 férfinál több van az életébe,és az mekkora egy erkölcstelen aljas nő. Neki csak a papa volt ( az állítása szerint), és ő el is vette feleségül, 18 évesen.Nekem életemben összesen 3 barátom volt,de mindegyikben találtak kivetnivalót. Ha hazavittem, vagy jött udvarolni,az volt a gond,ha én akartam elmenni hozzá vagy vele valahova,akkor abba kötöttek bele. Mai napig nem értem,mire volt ez jó,vagy ő mire fel van olyan nagyra a mai napig magával, hogy bárkit leqváz, akinek több barátja is volt?
febr. 5. 11:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Van kérdés, vagy csak panaszkodsz?
febr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az a kérdés,hogy ő mire vág fel,meg mire fel szólja le a mostani lányokat?
febr. 5. 11:14
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Az ő idejében "más volt az erkölcsi mérce", leírod hogy miket gondol, miket mond, azokat mondja amiket az ő idejében mondtak, amit hallott fiatalként.
febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én azért vagyok ettől meghőkölve,mert ettől függetlenül ők,és még az előttük levő generáció tagjai is csak úgy gyártották a csípősebbnél csípősebb poénokat, és mivel falun lakom,pontosan tudom azt is,hogy kit izéltek meg a borospincénél,vagy istállónál vagy bárhol másutt..Akkor miről beszélnek az idősek?
febr. 5. 11:21
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is csak a férjem volt és remélem, lesz is, pedig fiatal vagyok. De sosem vágnék fel erre, a lányaimat meg végképp nem szólnám le, ha ők nem így élnének. A saját szexualitása mindenkinek a magánügye, ha valaki úgy érzi, egyetlen férfit akar az ágyába, az is rendben van, de ha sokáig keresgél, többekkel él együtt és becsúszik 1-2 egyéjszakás kaland is, az sem baj.
febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Más volt a világ. Akkor még nem volt tényező, hogy a nő is élvezze a szexet. A kevés szexuális partner elvárásának ezt a részét találom a legnagyobb buktatójának: ha pont egy olyan fickóval sikerül összejönnöd, akivel élvezhetetlen a szex, akkor éld le az életed úgy, hogy soha nem dugtál egy egészségeset? A francokat. Az ilyen csávó kuka. Ha a harmadik-negyedik fickóval működik csak a szex, akkor ez van. Inkább találd meg a neked legmegfelelőbbet, minthogy egy gyorstüzelővel/impotenssel éld le az életed úgy, hogy soha nem tapasztaltad meg, hogy milyen az egetrengető szexuális együttlét. Feltéve persze, hogy vágysz erre.
febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Erre a felvetésre is volt nagyanyámnak válasza. Ha szeretsz valakit, akkor a szex is jó vele..És milyen érdekes...ő elsőre eltalálta,hogy "majd a Pistával jó lesz a szex is,meg boldogan élünk, míg meg nem halunk".
febr. 5. 11:35
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
#7 Hát lehet, hogy neki óriási mázlija volt és elsőre kifogott egy ilyen fickót. Voltam már szerelmes, de az 5 másodperces aktus ugyanúgy élvezhetetlen és sz.r volt.
febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Mamádnak szerencséje volt. Jó volt a szex, sőt túl jó, ezért 3 hónap múlva férjhez kellett mennie. Aztán az sem biztos, hogy a gyerek attól volt, akihez hozzáment. Meg ki tudja azóta mi történt még, a munkahelyén, vagy máshol? Ahogy számolom, az 50-es években született, ők már nem voltak annyira erénycsőszök, mint az ő szüleik. Vedd úgy, hogy neki is lehettek olyan dolgok az életében, amire már nem annyira büszke és inkább fújja a szüleitől tanult nótát. Téged meg próbál megóvni, hogy nehogy véletlen úgy járj mint ő, hogy fiatalon és férj nélkül teherbe essél. De ha ennyire okos, segíthetne castingolni, hogy kit válaszz, akivel le tudod élni a következő 60-70 évedet
febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
kar veszodni az ilyenen. a ket vilag teljesen mas egymastol, nem volt modern vilag, se internet se semmi. Az o koraban is voltak olyanok, akik a fel utcaval lefekudtek... ennyi.
febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!