Ezt megtehetik?

Figyelt kérdés

Gyors leszek mert nem tudok sokáig telefon közelben lenni. Lehet vétek egy két hibát.

A 9 éves kisfiammal sajnos a régi családi házba kényszerültünk menni. Nagyon jó kapcsolatom volt a kisfiammal. Jelenleg apukámmal és a mostoha anyámékkal élek együtt.. A mostoha megkeseríti az életem. Olyan szinten hogy apámat arra befolyásolta hogy én rossz vagyok. Amikor pedig dolgozok akkor a fiamat befolyásolja. Mióta ott lakunk 1 hónapja a kisfiam nem ölel át. Köpdös, ver engem. A mostoha belenyúl a pénztárcámba elveszik a telefonom és még csak munkába se vihetem magammal. Mert hogy kell a gyereknek. Ha pedig rámerek szólni a fiamra hogy hogyan viselkedik akkor a gyámüggyel fenyegetnek. Felhatalmazták a kisfiamat hogy akármit megtehet velem. Mert ha megszólalok akkor kidobnak engem. A keddi napra kaptam időt hogy a gyerekem nélkül el kell mennem. A saját fiam útál kidobnak elveszik a pénzem és még csak nincs is hova mennem. Mit tudok csinálni? Jelenleg lakás hitelt intézek és próbálok ismerősnél majd megszállni amíg nem veszem meg a házat. Kb 3 hét. Addig a fiammal mi lesz? Nem tudom magammal vinni mert ahol lehet befogadnának ott nem felelne meg a körülmény egy gyerek számára. Nekem meg kell muszáj oda mennem hogy helyre jöjjek anyagilag mert kidobnak kisemmiztek. Kifogják hívni a gyámügyet és azt fogják mondani hogy elhagytam. Nem tudok a gyerekemnek jelenleg normális lakhelyt biztosítani. Kivagyok nagyon. Mit kezdjek majd a fiammal aki útál engem. Nem hiszem el hogy hogyan tudták így kifordítani. Nem akar velem jönni a fiam. Amikor haza érek melóból azzal fogad a mostoha hogy felfog engem pofozni és hogy én nem vagyok anya. Már a lelkem megszakad


tegnap 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel.

Miért hagyod?

tegnap 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs hogy nem viszed a gyereked magaddal. Meg apad sem tilthat el a gyerekedtol, nem hogy a mostohad.


Mondjuk szembe kene szallnod veluk, elkuldeni oket a kva anyjukba es kesz. Keress egy anyaotthont ideiglenesen es kesz.

tegnap 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért hagyod, hogy bármit elvegyen tőled,talán 2 éves vagy a homokozóban?

A mostohának semmi köze a gyerekhez, meg se kéne hallani, amit mond.

A gyerek nem jár iskolába, vagy mikor tudják ellened nevelni meg a telefonod oda adni neki?

tegnap 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogod a gyereket és elmesz onnan. Ennyi.
tegnap 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Öneröd van a hitelhez? Abból miért nem tudtál albérletbe menni?
tegnap 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem a szülökhöz kell beköltözni a gyerekkel, keress sürgösen egy lakást (egy szoba is elég eleinte), vidd a gyereket és ennyi.
tegnap 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy hitel elintézése és lakás vásárlása nem 3 hét erre készülj fel.
tegnap 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jót mond a 4-es.
tegnap 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Önerő nélkül lehet lakáshitelt intézni ha többre becsülik fel a lakást mint amennyiért eladják akkor azt beleszámítsák önerőnek. Már megvan minden papírom már csak be kell mennem holnap és elindítani. A gyerek pedig jár iskolába viszont én 12 órázok. Akkor tudok csak elmenni érte mikor szabadnapom van. Amikor dolgozok akkor ő megy el érte. Erőt kell magamon vennem és ki kell magamért állnom. Csak nehéz hogy egyedül élem meg.
tegnap 18:58
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Apáddal nem beszéltél, hogy ugyan vágja már nyakon a drágáját, mert kicsit túltolja a szerepét?
tegnap 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!