Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért gondolja, hogy ezt...

Miért gondolja, hogy ezt megteheti?

Figyelt kérdés
Fiam 14 éves, külön élünk át apjától. Beteg lett a gyermek, influenzás, de nagyon meggyötri. Nem jó a kapcsolata a gyereknek az apjával sok minden miatt. Eljött az apja, mikor szóltam, hogy beteg lett éjjel. Ez nagy szó. Viszont oda sem ment, a gyerkhez, nem simogatta meg, nem adott neki puszit. Két méterről nézte és mikor a gyerek kínjában felnyögött, akkor szó szerint kiröhögte. A gyerek csak pislogott, de én kikértem ezt magamnak az ő nevében is. Hogy jön ehhez. Erre elkezdett össze vissza beszélni az apja, lecseszte a gyereket, hogy nem hívta vissza, majd itt hagyta. Kifelé menet még mondta a gyereknek, ha neked szükséged van valamire, akkor szólj, bár úgysem fogsz. De engem meg nem kérdezett, hogy hozzon e valamit, amire a gyereknek szüksége van, vagy maradjon e, míg elmegyek gyógyszertárba.
2023. márc. 20. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Terápia nektek. Ennyit tudok mondani. Nem értem miért idegenekre tartozik ez a sok szomorú csaladi sors.
2023. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
27%
Most mi mondjuk meg hogy ő mit gondol?
2023. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Te ismered, hogy miért iylen.
2023. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 NTBS ***** válasza:
33%
Azért egy influenza nem halálos. Ha meg nagy a baj, akkor kórházba kell vinni.
2023. márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem halálos, persze. De azért egy beteg gyereket kiröhögni nem túl dicső.
2023. márc. 20. 16:58
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
És így terjed az influenza... Minek hívtad oda, ha nem jó a kapcsolatuk amúgy sem? Hogy őt is megfertőzze? Én imádom a kislányomat, de amikor covidos lett, nem puszilgattam, gyakran mostam kezet, fertőtlenítettem mindent. Nem is kaptam el, pedig egy háztartásban élünk. Most komolyan, ilyen helyzetben nagyobb segítség, ha az apuka vesz egy adag gyümölcsöt, vagy felhívja telefonon. Hülyeség volt tőled oda rángatni az exet, ha 1.tudod, hogy nem jó a kapcsolatuk, 2.tudod, hogy bunkó, 3.tudod, hogy az influenza qrva fertőző, és még elvárod, hogy puszilgassa. Az apuka bunkó volt, te meg az okos ellentéte.
2023. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem rángattam ide. Meg volt beszélve kettőnknek egy találkozó, azt mondtam le. Elmondtam, beteg a gyerek, ő jött ide magától. A gyerknek ilyenkor pedig arra van szüksége, hogy mellette legyenek, öleljék. Nem vagyunk egyformák.
2023. márc. 20. 17:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek arra valóban szüksége van hogy mellette legyél, de az ó érdeke is, hogy te ne kapd el tőle. A #6-os írja jól, ápold nyugodtan hiszen a gyermeked.
2023. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 babyboom567 ***** válasza:
31%
Komolyan 6-os nem pusziltad meg a gyerekedet mikor beteg volt?És ezt még le is írod büszkén?
2023. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igazából én ki sem bírnám, hogy ne pusziljam meg.
2023. márc. 20. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!