Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért gondolja, hogy ezt...

Miért gondolja, hogy ezt megteheti?

Figyelt kérdés
Fiam 14 éves, külön élünk át apjától. Beteg lett a gyermek, influenzás, de nagyon meggyötri. Nem jó a kapcsolata a gyereknek az apjával sok minden miatt. Eljött az apja, mikor szóltam, hogy beteg lett éjjel. Ez nagy szó. Viszont oda sem ment, a gyerkhez, nem simogatta meg, nem adott neki puszit. Két méterről nézte és mikor a gyerek kínjában felnyögött, akkor szó szerint kiröhögte. A gyerek csak pislogott, de én kikértem ezt magamnak az ő nevében is. Hogy jön ehhez. Erre elkezdett össze vissza beszélni az apja, lecseszte a gyereket, hogy nem hívta vissza, majd itt hagyta. Kifelé menet még mondta a gyereknek, ha neked szükséged van valamire, akkor szólj, bár úgysem fogsz. De engem meg nem kérdezett, hogy hozzon e valamit, amire a gyereknek szüksége van, vagy maradjon e, míg elmegyek gyógyszertárba.
2023. márc. 20. 15:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát megértem miert xar a kapcsolatuk
2023. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
Influenzás gyereket nem puszilgatunk. Ez nem szeretet kérdése, hanem józan észé.
2023. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Miért kellett volna ott maradnia amíg gyógyszertártba mész? 14 éves gyerek, nem 4. Jól rátelepedtél az életére ez már a kommentjeidből kiderül...
2023. márc. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 azért, mert majdnem magán kívül volt a láztól. Vagy akkor ment volna el a gyógyszertárba. De nála kimerült az érdeklődés tegnap is 11kor egy messenger üzenetben. Azóta nem hívta, nálam sem érdeklődött, hogy van a gyereke, élünk e még.
2023. márc. 22. 09:30
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
De mi itt a kérdés? Nem erdekli a gyerek. Gondolom eddig se volt elragadtatva egyszer sem a 14 év alatt... El kell engedni és kész
2023. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 babyboom567 ***** válasza:
A gyerek nem szereti az apját, az apát nem érdekli a gyerek, te miért erölteted ezt a kapcsolatot?
2023. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!