Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet lépni ebben az esetben?

Mit lehet lépni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A lányom (17 éves) ma konkrétan a szemembe mondta, hogy nem bír nézni gyűlöl, mert betegnyugdíjas vagyok es nem vet fel a pénz, meg azért szerinte megpróbálhatnék dolgozni.

Nem fogja fel, hogy sajnos nem tudok dolgozni.

3 éve örököltem egy kisebb vagyont, 30 ezer eurót, aminek nagyrészét ráköltöttem, már bánom, hogy nem gondoskodtam a jövömről inkább, mert hálanem volt azért, hogy érte éltem és mindent megvettem neki mindig, saját igényeim hanyagolva!

Ma míg az orvosi rendelőben vártuk a sorát ahova elkísértem, de külön utakon, mert velem nem mutatkozik, ezt vágta a fejemhez!

Mentális betegség miatt vagyok leszázalékolva.


tegnap 12:02
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Igen, jó meglátások, 20 as! Köszönöm!
tegnap 16:27
 22/29 anonim ***** válasza:
20%

Én meg azt mondom, ez csak a sztori egyik oldala, és valahol a kiscsajt is meg lehet érteni.


Az apja bántalmazó idegbeteg, az anyja olyan szinten mentalis beteg, hogy meg ellatást is kap emiatt, hát f*sza lehet ilyen emberek gyerekének lenni... nem tudjuk, hogy bántok vele, nem tudjuk, vajon kap-e rendesen enni, ruhát, ellátást, ha nincs is normális bevételed.


Ő nem tehet róla, hogy két idegbeteg gyereke lett.

tegnap 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
22, hát szeretet tuti nem sokat, nézd meg, az anyja csak azt nyomja, mennyi pénzt költött rá... És a lány az anyagias? Anyukának is csak a pénz számít törődésnek :(
tegnap 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
56%
Hányszor írod még ki a mesédet?
tegnap 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Valaki linkelné a Kérdező korábbi kérdéseit?
tegnap 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
tegnap 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
87%

Elolvastam a linkelt írást, de én akkor is a kérdezőt sajnálom.


Szépen ír, bizonyosan művelt és látszik, hogy mennyire fáj neki a lánya viselkedése.


Sajnos a szeretetet nem lehet megvásárolni, de valakinek a pénz a szeretetnyelve és azzal tudja kifejezni magát, ha adhat.


A kérdező is valszeg ilyen, de ezért nem rossz ember!


A lánya hálátlan és ezen sajnos már nem lehet változtatni.


Én a kérdező helyében új életet kezdenék és hiába fáj, de meg kell mondani a lányának, hogy vele így nem beszélhet és igen, akkor költözzön az apja villájába!


Mert ebbe bele fognak mindketten rokkanni!


Hiába a lánya, de ez így nagyon toxikus....

tegnap 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
18%
A kérdező írásán pont látszik, hogy baromira nem inteligens. De rádaásul kamu az egész. Ha meg nem, akkor betegesen nem képes leszakadni a lányáról.
tegnap 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
28, a másik nickjét ki is vágták valami másik mese miatt...
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!