Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek? Lehet egyáltalán?

Megengednétek? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
Már most elkezdte tervezni a lányom (17) és egy barátnője (15, a fesztiválra 16 lesz), hogy jövőre a szigeten sátoroznának meg fesztiváloznánk 2-3 napot. Egy 17 és egy 16 évesnek lehet egyáltalán? Ha igen, ti megengednétek? Bízom a lanyomban és a barátnőjében is, viszont féltem is őket. Ti mit gondoltok? Ha nagyon akarnak menni inkább minden nap bevinnétek őket?

ma 18:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
Biztos hogy nem
ma 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%

Én nem vagyok egy begyöpösödött ember, de ennyi idősen, felnőtt kíséret nélkül, biztos, hogy nem.

Én kétszer voltam (19 és 20 évesen) már akkor is elég durva dolgok voltak.

Kamaszokat tuti nem engedné ki.

ma 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én se szívesen engedtem volna el őket és ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel. Valamelyik nap lehet kiviszem őket azért :)
ma 22:02
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!