Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van köze hozzá a munkásnak...

Van köze hozzá a munkásnak aki a lakáson dolgozik?

Figyelt kérdés

Össze balhèztam anyummal kicsit. És a festő aki itt dolgozik nálunk azt mondta: ha az én fiam lennél adnék olyat neked hogy faladná a másikat...


20/F


ma 10:07
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, ha nem tetszik ahogy beszélnek a szüleid a barátnőddel, elmehetsz albérletbe is. Igen is köze van hozzá, ha előtte nyomjátok a sódert. Senki nem kíváncsi másnak a hisztijére, valamelyik okos mondhatta volna, hogy ezt most nem beszéljük meg. De neem, könnyebb vitázni, más elé téríteni a szennyest. Biztos volt alapja annak amit mondott, ugyanis akárhogy is, de te laksz az ők nyakukon.
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
28%

28-as vagyok, lepontozhattok, akkor is kitartok amellett, hogy:


NINCS SEMMI JOGA EGY KÜLSŐ VADIDEGENNEK KÉRETLENÜL BELEPOFÁZNI EGY CSALÁD VITÁJÁBA!!!!!!



Pl a kisbuszos transzportozásból ki is bsznának mint macskát szarni, elkezdeném az eszet osztani.

ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
41%
Borzasztó, hogy itt mennyire fordítva ülnek a lovon az emberek.
ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
62%

Egyedül te ülsz fordítva, 33-as.


Nem hallottál róla, hogy a gyereket nem is olyan rég még az egész társadalom nevelte, és az úgy volt jól? Nem volt ennyi neveletlen takony, mert még a boltos is kioszthatta, ha kellett, fel is pofozhatta?


Idősebbek még ebben éltek, és nem fognak pár tizen-huszonéves miatt megváltozni, ugyanis nem nekik kell.


Ezért mondtam, hogy vigyázzon, mert ha egy ilyennel találkozik, beleszalad abba a tenyérbe. Egy idősebb férfi soha nem fogja eltűrni, hogy egy taknyos keménykedjen az anyjával.

ma 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
75%
Úgyhogy, kérdező, örülj neki, hogy a boltos csak kimondta, amit gondolt, nem pedig megtette. De legközelebb már nem állja meg, erre van egy tippem. Utána leshetsz ki a fejedből meg hisztizhetsz majd, de előre kellett volna gondolkozni.
ma 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
67%
Nem *boltos, hanem a *festő, bocsánat. Még az előző kommentem járt a fejemben.
ma 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
80%
Igaza van a 34esnek. Ezzel a mindenkinek a saját baja, leszarom stb felfogással egy nagy adag selejtet neveltek fel. Most Pistike felmászhat az anyja feje búbjára, kurvázhat mindenkit, mert a gyereket nem szabad nevelni, de azért az anyukának senki ne mondja meg, hogy hogy nevelje a gyerekét, mert ő nagyon is jól tudja. Ilyen volt tesóm is. Olyan rossz volt a fia, mint a bűn. Óvodában csak a panasz volt rá, egyszer az ovoneni sarokba állította, és másnap ment az anyja, hogy hogy merte az ő kis aranyszaró tyúkját megsérteni. Én se volt szabad rászóljak, mert akkor én voltam a szar.
ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
24%

NEM és NEM!!!


Tudom, hogy nektek az a legnagyobb durranásotok, hogy lepontoztok, meg ellenségeskedtek, de van itt valami:


Egy szobafestő mázolónak a szakmájára és a munkájára kellene figyelnie.

A festő megjegyzése, hogy „ő már rég pofon vágta volna a fiút,” egy rendkívül tolakodó és nem helyénvaló kijelentés, ami határt sért. Ilyen helyzetekben egy szakember feladata, hogy a munkájára koncentráljon, és ha kellemetlen helyzetet tapasztal, akkor legfeljebb diszkréten elvonuljon vagy távol maradjon a család vitájától.


Amúgy időközben privát beszélgetések közepette feljött ez a téma és még jogilag is aggályos az, amit a festő tett.


És ez független attól, hogy a kérdező stílusa vagy értékrendje nem felel meg az itteni válaszolók nagy részének. Én azzal a résszel nem is foglalkozom.


Kíváncsi lennék, ha a sok, a festőnek helyt adó fröcsögő válaszolótársnak mondjuk beszólna a közértes, hogy miért ilyen szar kaját vesz, vagy az utcán összeszólalkoznának a párjukkal és egy vadidegen elkezdene pártoskodni, akkor mi lenne?

ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
54%
38, ne játszd itt a szentet. Gondolom, te is tettél már megjegyzést buszon, boltban, játszótéren, akárhol. A festő is ennyit csinált, nem többet.
ma 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!