Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van köze hozzá a munkásnak...

Van köze hozzá a munkásnak aki a lakáson dolgozik?

Figyelt kérdés

Össze balhèztam anyummal kicsit. És a festő aki itt dolgozik nálunk azt mondta: ha az én fiam lennél adnék olyat neked hogy faladná a másikat...


20/F


ma 10:07
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
88%

Nem tartozik rá.

Ellenben lehetne bennetek annyi tartás, hogy nem egy idegen előtt keztek balhézni. Csak az egyikőtöknek kellett volna azt mondani, hogy ezt nem egy idegen előtt fogjuk megbeszélni, és kész.

ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
59%

Ha apud es anyud a tulaj meg siman lehet h eladjak a kecot es elverik a penzt vagy az lesz a beugro a otthonba...

En nem szamitanak ra h tied lesz az a ingatlan valaha is.


Az o tulajdonuk jellenleg. Szedd ossza magad es elj kulon a baratnoddel. Jellenleg semmi jogod nincs ott a hazzal kapcsolatban

ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon is így beszéltél, megérdemled amit a festő mondott. A lakás nem a tiéd, hanem a szüleidét. Remélem eladják, és ilyen hálátlan kis görcsnek semmit nem hagynak.
ma 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
76%
xd
ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ilyen stílussal érdemes lenne önkritikát gyakorolnod
ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
96%

Na, itt is szépen bemutatkoztál...

Éghet a pofád, ha úgy beszélsz a szüleiddel, hogy egy idegen se tudja szó nélkül hagyni.

ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
5%
#9 Az még oké, amit te csináltál, de amit a kérdésben szereplő festő tett, az nem oké, mert te nem fegyelmező céllal küldted ki a két embert, a festő viszont fegyelmező céllal szólt be a kérdezőnek.
ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként a kérdező 13-as ominózus kommentje után már jobban meg tudom érteni a festőt.:D
ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
24%
Aki a 10. kommentet lepontozta, az elarulja miért tette? Orokolni nem csak a szülőktől lehet. Nagyszülő, más csaladtag is van am
ma 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, ha itt ilyen vagány nagyfiú vagy, a festőt nem tudtad volna már lerendezni? xd Egy ilyen mellett én nem csak anyukádat, de még a festőt is sajnálom, hogy miket kell kibirniuk.
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!